Jeden akumulátor pre všetky zariadenia – VILLAGER FUSE™

Rada Fuse

Fuse ponúka širokú škálu náradia pre rôzne použitie. Najväčšou prednosťou novej rady je využitie viacerých strojov, na ktoré vám bude stačiť jeden akumulátor a nabíjačka (s výnimkou zariadení s dvoma batériami). Náradie Fuse ponúka množstvo ďalších výhod. Menej batérií a nabíjačiek znamená menšie využívanie surovín a menšiu produkciu elektrického odpadu, čím chránite životné prostredie.

- Tichý chod

- Jednoduché štartovanie

- Sloboda pri práci

- Žiadne emisie

- Žiaden elektrický kábel

- Žiadny spotrebný materiál (benzín, olej, filtre, sviečky,...)

Pokročilá technológia, správne používanie a údržba zaručujú dlhú životnosť produktov

Akumulátorové produkty sa vyznačujú tichým chodom a úplne jednoduchým štartovaním. Majú absolútne nulové emisie, nepotrebujete žiaden elektrický kábel alebo predlžovačku, čím získavate totálne neobmedzený pohyb. Taktiež už nebudete musieť riešiť žiaden spotrebný materiál. Zbavíte sa kontroly hladiny benzínu či oleja, pravidelného menenia filtrov či sviečok. Pri akumulátorových produktoch vám stačí sem-tam pozrieť stav batérie, ktorý vám zobrazí vstavaný indikátor.

Organizovanie pracovného priestoru bude jednoduchšie

S aku programom tiež šetríte množstvo úložného miesta vo vašej dielni alebo garáži, ktorého nie je nikdy dosť.

Ušetrite s FUSE

Fuse Vám zároveň šetrí peniaze. Kúpou jednej batérie a nabíjačky ušetríte pri ďalšom nákupe nástroja, pretože nemusíte kupovať ďalšie baterky alebo nabíjačky.

Aku program VILLAGER FUSE™

V rámci novej série nástrojov Fuse Villager vybral štyri záhradné nástroje s pracovným napätím od 18 do 36 V. Ide o batériovú reťazovú pílu, fukár, vyžínač a plotostrih. Ďalej rada ponúka akumulátorové vŕtacie skrutkovače, rázový skrutkovač, skrutkovač s príklepovým mechanizmom, uhlovú brúsku a priamočiaru pílu. Aku program Fuse sa bude časom rozrastať a určite pribudne množstvo ďalších zaujímavých produktov.

Úplne nová platforma nabíjateľných Li-ion batérií

Pri vývoji všetkých záhradných a elektrických Villager venoval najväčšiu pozornosť hľadaniu adekvátnej pohonnej batérie.

V závislosti od ponuky dostupných nástrojov sa dodávajú s batériou a nabíjačkou, ktoré môžu byť užitočné, ak už máte batériu a nabíjačku z iného zariadenia Fuse.

Nová produktová rada Fuse je vybavená modernou PC doskou, ktorá poskytuje vysokú úroveň ochrany a bezpečnosti batérie ale aj samotného zariadenia. 18 V batérie od Villager sú založené na technologií Li-ion. Táto technológia poskytuje až trojnásobnú životnosť v porovnaní s Ni-Cd batériou s podobnými vlastnosťami. Batérie nemajú pamäťový efekt, vďaka čomu môžete zariadenia nabíjať kedykoľvek a bez ohľadu na stupeň vybitia. Taktiež nemusíte mať strach zo straty kapacity batérie.

- Napäťová ochrana

- Ochrana proti prebitiu

- Ochrana pred nadmerným vypúšťaním

- Ochrana pred nadmerným teplom