IBO POĽOVNÍK - Profesionalita a skúsenosť

Naša predajňa IBO POĽOVNÍK s rozlohou takmer 500 m2 sa nachádza v Považskom podolí pod Bielymi Karpatmi v Trenčíne na ulici Bratislavská 123. Predajňa je zariadená v poľovníckom a lesníckom duchu, s najrozličnejším sortimentom pre poľovníkov, lesníkov, milovníkov prírody. Cez cestu oproti nájdete aj našu špecializovanú predajňu pre záhradnú a lesnú techniku.

Z nášho širokého sortimentu si vyberie každý, od začínajúceho poľovníka (ktorému je v našej predajni poskytnutá zaujímavá zľava) až po najnáročnejšieho ostrieľaného lovca. Medzi prvými treba z našej ponuky spomenúť kvalitné nemecké zbrane Merkel, pre ktoré sme zriadili aj patričný showroom zariadený v chatovom štýle s príjemným posedením. Najznámejším modelom je Merkel RX Helix, zbraň s priamoťažným záverom a vymeniteľnými hlavňami v rôznych vyhotoveniach a variáciách. Dopĺňa ju rad jedinečných a elegantných zlamovacích guľovníc Merkel K3 a K4. Zo širokého spektra poľovných zbraní určite stojí za zmienku aj značka Haenel, mladšia sestra zbraní Merkel. Zbrane Haenel patria medzi kvalitou overené dostupné lovecké guľovnice, majú za studena kované hlavne, vyrábané sú vo fabrike Suhl Germany. V radoch poľovníkov sa stávajú čoraz obľúbenejšími. V našej ponuke samozrejme nájdete aj zbrane od iných renomovaných výrobcov ako sú Bergara, CZ, Steyer Mannlicher, Beretta, Benelli a mnoho ďalších. Na športovú a výcvikovú streľbu ponúkame kvalitné vzduchové zbrane značky Norica s viac ako 100-ročnou tradíciou či flóbertkové a expanzné zbrane značky Ekol.

K našim zbraniam samozrejme ponúkame kvalitné montáže a poľovnícku zameriavaciu optiku ako puškohľady, kolimátory značiek Vixen, Delta Optical a mnoho ďalších. Nemôžeme zabudnúť ani na nočný pozorovací program, ako sú nočné videnia a termovízie značiek ATN, Armasight, Flir, Pulsar, ktoré sú v dnešnej dobe pomaly nevyhnutnosťou pri nočnom pozorovaní prírody.  Do výbavy každého poľovníka neodmysliteľne patria aj kvalitné svietidlá. V IBO POĽOVNÍK ponúkame špičkové, vysokokvalitné a extrémne odolné svietidlá značky Olight, na ktoré poskytujeme doživotnú záruku.

Špecifickou časťou nášho portfólia sú fotopasce, ku ktorým ponúkame kompletný záručný aj pozáručný servis, komplexné poradenstvo a priamo pri zakúpení možnosť ich kompletného nastavenia. Medzi najpredávanejšie modely patria fotopasce značiek Spromise, SpyPoint a Scoutguard.

Na svoje si u nás prídu aj milovníci chladných zbraní. Ponuku ručne vyrábaných poľovníckych nožov Helle zrodených v srdci nórskej divočiny dopĺňajú nože a náradie značiek Gerber a Victorinox. Nemecký Eurohunt nás zásobuje množstvom doplnkov pre poľovníkov od spracovania diviny cez podávače krmiva, širokej ponuky vnadidiel a vábničiek až po plynové ohrievače posedov. V ponuke máme aj luxusné vákuové baličky potravín FoodSaver s bohatým príslušenstvom, ktoré sú určené bežným domácnostiam ale aj profesionálom. Uchovávajú potraviny dlhodobo čerstvé, predlžujú ich životnosť a tým šetria vaše peniaze.

Samozrejmosťou v IBO POĽOVNÍK je profesionalita a poradenstvo od členov nášho vyškoleného tímu. Veľkú pozornosť si zaslúži aj náš e-shop www.IBO.sk, pre ktorý aktuálne pripravujeme úplne nový dizajn a funkcie. V e-shope máme niekoľko tisícov produktov, ktoré spravuje tím zapálených ľudí. Nájdete nás aj na sociálnych sieťach ako Facebook či Instagram (@IBO_Polovnik). V súčasnosti intenzívne pracujeme aj na YouTube kanáli, kde uverejňujeme naše najnovšie videá.

Okrem klasickej maloobchodnej a veľkoobchodnej činnosti sa venujeme aj spolupráci s ochranármi, ornitológmi, štátnymi lesmi SR aj ČR, štátnou a mestskými políciami, či ďalšími inštitúciami štátnej správy. Podporujeme rôzne cezhraničné projekty, včelárov a lesníkov - pretože aj sami sme lesníci a poľovníci srdcom aj vzdelaním. Štátnej ochrane prírody SR dodávame profesionálne telemetrické zariadenia na monitoring rysa, vlka či medveďa, zastrešujeme aj ich „neštandardné požiadavky“ ako sú zariadenia pre telemetrické sledovanie rýb.

Neváhajte a príďte sa osobne presvedčiť o našej profesionalite a odbornosti do našej predajne IBO Poľovník v Trenčíne. Tešíme sa na vašu návštevu. Váš tím IBO Poľovník