LED baterka Olight JAVELOT PRO KIT 2100 lm

Kód produktu: OL524
Záručná doba: doživotná
Dostupnosť: Dostupný
299.95 € s DPH

4 úrovne jasu od 15 do 2100 lúmenov
Odolná konštrukcia s odolným eloxovaným povrchom
Zadný vypínač je magnetický pre nabíjanie a magnetickú spúšť
Neprekonateľné odolná konštrukcia

Cenovo zvýhodnený komplet svietidla OLIGHT JAVELOT PRO obsahuje: 

Obsah balenia:

  • 1x Svietidlo OLIGHT JAVELOT PRO
  • 1x Zelený filter
  • 1x Červený filter
  • 1x Magnetický nabíjací kábel USB MCC5V
  • 1x Magnetická diaľková spúšť
  • 1x Olight magnetická montáž
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

Unikátna taktická baterka, ktorá využíva diódu Cree XPHP 35, ako svetelný zdroj vo veľkom reflektore, čo má za následok výkon až 2100 lúmenov. Skvelé LED svietidlo, ktoré bude dokonale slúžiť policajtom, záchranárom, vojakom, ale aj pre turistov a milovníkov prežitia. Rovnako ako ostatné svietidla série Javelot, tento model ponúka svetelný lúč, ktorý smeruje na 80% do jedného bodu. Efektívny dosah až do 1080 metrov. LED baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (odolnosť voči nepretržitému ponoreniu do hĺbky 2 m). Baterku je možné pomocou magnetického držiaku Olight pripevniť na zbraň! Telo baterky je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou anodizáciou v čiernej farbe. Gumové tesnenia na závitoch zabezpečujú úplnú odolnosť voči vode. Sklo pokrývajúce diódu je vyrobené z tvrdeného skla s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, a pokryté antireflexnou vrstvou, čo minimalizuje stratu svetla. Špeciálne tvarovaná hlava vám umožňuje použiť baterku ako zbraň v situácii zblízka.

Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie. Vďaka tomu LED svietidlo Olight JAVELOT PRO svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa batéria úplne nevybije. Elektronika je tiež zodpovedná za prevádzkové režimy a ich zapamätanie. Špeciálne vyvinutá elektronika chráni LED baterku pre prehriatím a automatický zníži výkon. Po vypnutí baterky, ochladení a opätovnom zapnutí svieti baterka v maximálnom režime.

Vysokú kvalitu prevedenia podtrhuje doživotná záruka svietidla. Javelot Pro je možné ovládať aj pomocou bočného spínača. Dva univerzálne prepínače: koncový spínač dodáva režim extrémnych 2 100 lúmenov a 15 lúmenov. Bočný spínač môže zapínať alebo vypínať svetlo a prepínať podľa nasledujúcich režimov: 2 100 lúmenov, 600 lúmenov, 150 lúmenov a 15 lúmenov. Na spínači je dióda, ktorá keď sa rozsvieti na zeleno, zostáva viac ako 75% batérie, oranžový indikátor predstavuje 30% - 75% energie batérie, ak je batéria menej ako 30%, rozsvieti sa červená kontrolka, ak je batéria menej ako 10% červený indikátor bude blikať. Svietidlo je napájané nabíjacou batériou, ktorá je zabudovaná priamo v rukoväti, čo je ideálne pre LED svietidlo Olight, ktoré využívajú policajné, armádne a záchranárske zložky.

Technická špecifikácia:

Svetelný výkon / výdrž: 2100 lm (1000) - 5 min (145 min) / 5 hod, 600 lm / 23 hod, 150 lm / 8 dní 15 lm
Dosvit: 1080 m
Intenzita lúča: 291600 cd
Odolnosť voči vode: IPX-8 (vodotesný do 2 m)
Odolnosť voči pádu: z výšky 1 m
Dióda: LED Cree XPHP 35
Napájanie: Nabíjateľná batéria zabudovaná v rukoväti 
Rozmery: 247 x 63 mm
Hmotnosť: 380 g
Priemer hlavy: 63 mm

Recenzie produktu LED baterka Olight JAVELOT PRO KIT 2100 lm

Cyril
Kit hodnotím veľmi pozitívne, obsahuje všetko, čo poľovník potrebuje. Baterka je šupa, mám najsilnejšiu v združení.
urban
bombové,geniálne svetielko ja som spokjný velmo

Hore