Pre profíkov
Mega výkon

LED baterka Olight Warrior X Pro 2100 lm

Kód produktu: OL562
Záručná doba: doživotná
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
143.95 € s DPH
 • Výkonná LED baterka s dlhou výdržou batérie
 • Patentovaná nabíjačka nabíja batériu priamo vo svietidle
 • Svetelný tok až 2100 lúmenov
 • Dvojnásobne rýchlejšie nabíjanie ako Warrior X
 • Telo z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny odolnej voči poškriabaniu
 • Nízkoprofilové tlačidlo zapínania
 • Profesionálne taktické svietidlo s batériou a nabíjačkou v jednom

Warrior X Pro je vylepšenou verziou revolučnej LED baterky Olight Warrior X. Vďaka aktualizovanej lítiovej batérii s kapacitou 5000mAh 21700 je Warrior X Pro schopný dosiahnúť maximálne 2 100 lúmenov s dosvitom až 500 metrov. 

 • 8-hodinová prevádzková doba napájaná prispôsobenou lítiovou batériou 5000 mAh 21700 (súčasťou balenia)
 • Súčasťou balenia je rýchlo nabíjací kábel MCC3. 2A prúd s dvojnásobnou rýchlosťou oproti predchádzajúcim modelom

Svetelná LED dióda neutrálnej bielej farby je špičková dióda pre profesionálne svietidlo. V maximálnom režime svietidlo poskytuje svetelný lúč o sile neuveriteľných 2100 lúmenov, s dosahom až do 500 metrov. Baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (plná odolnosť voči trvalému ponoreniu) a je odolná voči pádom z výšky 3 m. Výnimočne telo svietidla je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou anodizáciou typu III v čiernej farbe.

Systém tesnenia O-krúžku zaručuje úplnú odolnosť voči vode. Okrem toho je hlava baterky chránená prednou časťou pomocou ocelového krúžku. Srdcom baterky je pokročilá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie nasmerovanú na LED. Vďaka tomu svieti baterka vo zvolenom režime rovnakou energiou, až kým nebude batéria úplne vybitá. Elektronický systém chráni diódu pred prehriatím v najvyššom režime, ktorý po 2 minútach zníži prúd a stabilizuje svetlo na 1000 lúmenoch.

Sklo zakrývajúce diódu bolo vyrobené z vysoko odolného pórovitého a tepelného borosilikátového skla. Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie smerom k dióde XHP35 NW. Vďaka tomu baterka svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa batéria úplne nevyčerpá. Prepínač umiestnený na zadnej strane baterky je úplne tichý, čo vám umožňuje používať baterku v úplnej tichosti.

Model Warrior X Pro je napájaný z vlastnej batérie 21700, ktorú je možné nabíjať priamo v baterke pomocou magnetickej nabíjačky Olight MCC3 2A USB (je súčasťou balenia). Tieto batérie sa vyznačujú stabilnou prevádzkou v širokom rozsahu teplôt a nevykazujú tendenciu k samovybíjaniu (životnosť 10 rokov), čo z nich robí ideálnu voľbu pre vojenské, policajné, záchranárske zložky. Baterka informuje o nízkom nabití batérie opakovanými vibráciami.

Pohodlné nosenie zabezpečuje pružná svorka na tele baterky. Kryt navyše obsahuje magnet kompatibilný s nabíjacím káblom. 

Svetelný výkon 1. 2100 lm
Svetelný výkon 2. 1000 lm
Svetelný výkon 3. 300 lm
Stroboskop: nie 
SOS/BEACON: nie
Výdrž: Maximálne 8 hodín
Dosvit: 500m
Intenzita lúča: 62500 cd
Odolnosť voči vode: IPX-8 (vodotesný do 3 m)
Odolnosť voči pádu: z výšky 3 m
Dióda: Cree XHP 35 HD
Napájanie: 1x 5000 mAh 21700 nabíjateľná lítiová batéria
Rozmery: Svietidlo: 149 x 26 mm
Hmotnosť: Svietidlo: 239 g
Priemer hlavy: 39 mm


Obsah balenia:

 • 1x Svietidlo Olight Warrior X PRO
 • 1x 5000 mAh 21700 nabíjateľná lítiová batéria
 • 1x Nabíjačka MCC3
 • 1x Puzdro
 • 2x O-krúžky
 • 1x Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu LED baterka Olight Warrior X Pro 2100 lm

Anonym
Ako môžem niečo ohodnotiť, čo som ešte nedostal. Prišiel potvrdzujúci mail o prijatí objednávky, ale doterz som nedostal informáciu či je objednávka už pripravená v predajni alebo nie je...
Anonym
velmi dobrá kvalita a účinnost.

Hore