Olight T25
Zľava 30%

Olight T25

Kód produktu: PO221
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Špičkové LED svietidlo Olight T25-G2 napájané z 2xAA tužkových batérií ponúka svetelný tok až 250 lumenov. Svietidlo je osadené najnovšou výkonnou LED Cree XP-G2 R5. Osvedčené intuitívne ovládanie povolením a utiahnutím hlavy pre prepínanie medzi štyrmi svetelnými režimami s výdržou až 108 hodín. Baterka Olight T25-G2 tak prináša vysoký výkon aj dlhú dobu prevádzky a je vhodná pre taktické aj bežné domáce a outdoorové použitie.

Parametre svetidla Olight T25-G2:
Používa najnovšiu prémiovú výkonnou LED Cree XP-G2 R5 so životnosťou 50 000 hodín. Celkom štyri svetelné režimy: 250 lumenov (0,9 hodiny) - 120 lumenov (2,9 hodiny) - 15 lumenov (108 hodín) - rýchle blikanie (strobe 250 lumenov). Zmena režimov sa vykonáva povolením a utiahnutím reflektoru. Svietidlo je možné napájať z dvoch tužkových AA batérií. Je možné použiť alkalické, nabíjacie NiMH batérie aj lítiové jednorazové tužkové batérie. Elektronika svetla udržiava konštantný prúd do LED, takže intenzita svetla s vybíjaním batérií neklesá. Baterka si pamätá režim v ktorom bola vypnutá a pri ďalšom zapnutí sa do neho vráti. Ľahko texturovaný reflektor pre perfektné široký svetelný kužeľ. Vyrobené z leteckého duralu s čiernou povrchovou úpravou Hard Anodized III. Svietidlo je vodeodolné podľa štandardu IPX-8. Oceľová spona pre zavesenie na opasok. Tvrdené sklíčko s antireflexným poťahom. Rozmery 15,3 cm (dĺžka) x 2,3 cm (priemer). Hmotnosť 72 gramov (bez batérií). Súčasťou balenia je puzdro, šnúrka na zápästie, náhradné o-krúžky a gumová krytka vypínača.

Ovládanie: Baterka sa zapína stlačením tlačidla na konci. Povolením a utiahnutím hlavy svetla sa prepína medzi svetelnými režimami.

Záruka: doživotná

Recenzie produktu Olight T25

Hore