Astro 320 + T5 bundle + SK TOPO

Kód produktu: PO20442
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

IBO Poľovník predstavuje unikátny systém sledovania psov. Spojenie technológií GPS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchrannárskej činnosti či prechádzke. GPS obojok pre psov Astro 320 je na Slovenský trh dodávaný s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, predinštalovaná topografická mapa Slovakia Topo spolu s kompletnou použivateľskou príručkou v slovenčine. Produkt a jeho použitie je schválené pre lokalizáciu loveckých psov na Slovensku. Prevádzkovanie zariadenia na území Slovenskej republiky je možné na základe podmienok určených v individuálnom povolení na používanie frekvencie.

Obojok pre psov GPS Astro 320 od www.IBO.sk je výsledkom dlhoročného vývoja. Najnovšia generácia prináša mnohé vylepšenia, ktoré zvyšujú úžitkovú hodnotu. Polohu vášho psa môžete sledovať na GPS/VHF prijímači Astro 320, ktorý napájajú dve AA batérie. Na jednom prijímači Astro môžete dokonca sledovať až 10 psov naraz, pričom GPS obojok posiela informácie o svojej polohe raz za 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd. Samozrejme rozsah si môžete zvoliť individuálne.

Celkom nové používateľské rozhranie (aj v slovenčine) umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie všetkých dostupných funkcií. Astro 320 je vybavené slotom na microSD karty, ktorý môžete využiť na nahratie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné. Výbava Astro 320 je doplnená aj o ďalšie vychytávky, ktoré uľahčujú pohyb v (neznámom) teréne. Astro 320 podporuje používanie vlastných vytvorených máp (Custom Maps*), vibračný alarm, 3D kompas spolu so zvýšenou odolnosťou robí z Astro 320 spoľahlivého spoločníka.

Nová generácia obojku prináša predovšetkým vylepšenú konštrukciu a ďalšie parametre - výdrž batérie 17 - 48 hodín (v závislosti od použitia), LED indikátor stavu, vodotesnosť, dosah až 10km* v závislosti od terénu. Astro 320 podporuje pripojenie až 10-tich obojkov DC-50 súčasne s vlastnou ochranou / kódovaním prenosu cez VHF.

Astro 320 sa stane užitočným pomocníkom nielen pri love, ale vďaka svojmu prevedeniu určite osloví členov záchranárskych zložiek - psovodov. Pohyb a lokalizácia záchranárskeho psa bude vždy a všade pod kontrolou.

Anténa: INT./EXT.
Automatický prepočet trasy (autorouting): Áno
Automobil (užívateľský profil): Áno
Barometrický výškomer:

Áno

Basemapa: Áno
Batéria - typ:
2 x AA (nie sú v balení)
Batéria - výdrž (pohotovostný režim): 20 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie
Cesty: 200
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 160 x 240 bodov
Displej - uhlopriečka, "; cm: 2,6" / 6,6cm
Electronický kompas 3D: Áno
Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
Geocaching (užívateľský profil): Áno
GPS prijímač: intergrovaný s výstupom na ext.antenu
Hmotnosť zariadenia: 260,1 g s batériami
HotFix™ (rýchly výpočet pozície): Áno
Možnosť dohrávania máp: Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI: Áno
Nastavenie výpočtu trasy: Áno
PC prepojenie: USB
Podpora externej antény: Áno
Používanie pam. kariet: micro SD
Predinštalované mapy SK TOPO
Teplotný rozsah (- + °C): od - 15°C do + 70 °C
Track log / záznam a správa trás: 10.000 bodov/200 trás
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.):

Áno

Vodotesnosť: Áno (IPX7)
Vstavaná pamäť:
1,7 GB
Výpočet plochy: Áno

Balenie obsahuje: Astro 320, DC-50 obojok (1ks), anténa s predĺženým dosahom, klip na opasok, sieťová nabíjačka AC 220V pre obojok, manuál v slovenčine + inštruktáž

Recenzie produktu Astro 320 + T5 bundle + SK TOPO

Hore