Pre profíkov
Mega výkon

LED baterka Olight Warrior X 2000 lm

Kategória: Baterky OLIGHT
Kód produktu: OL515
Záručná doba: doživotná
Dostupnosť: Dostupný
139.95 € s DPH
 • Výkonné svietidlo s dlhou výdržou batérie
 • Patentovaná nabíjačka nabíja batériu priamo vo svietidle
 • 99% priepustnosť svetla
 • Telo z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny odolnej voči poškriabaniu
 • Nízkoprofilové tlačidlo zapínania
 • Indikátor nabitia batérie
 • Profesionálne taktické svietidlo s batériou a nabíjačkou v jednom

Svetelná LED dióda Cree XHP35 neutrálnej bielej farby je špičková dióda pre profesionálne svietidlo. V maximálnom režime svietidlo poskytuje svetelný lúč o sile neuveriteľných 2000 lúmenov, s dosahom až do 560 metrov. Baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (plná odolnosť voči trvalému ponoreniu) a je odolná voči pádom z výšky 2 m. Výnimočne telo svietidla je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou anodizáciou typu III v čiernej farbe. Systém tesnenia O-krúžku zaručuje úplnú odolnosť voči vode. Okrem toho je hlava baterky chránená prednou časťou pomocou ocelového krúžku.

Sklo zakrývajúce diódu bolo vyrobené z vysoko odolného pórovitého a tepelného borosilikátového skla. Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie smerom k dióde XHP35 NW. Vďaka tomu baterka svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa batéria úplne nevyčerpá. Prehriatie v najvyššom režime chráni elektronický systém, ktorý po 1,5 minúte znižuje prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 600 lúmenov. Prepínač umiestnený na zadnej strane baterky je úplne tichý, čo vám umožňuje používať baterku v úplnej tichosti. Model Warrior X je napájaný lítium-ion batériou, 18650. Tieto batérie sa vyznačujú stabilnou prevádzkou v širokom rozmedzí teplôt a nevykazujú tendenciu k samovoľnému vybíjaniu (životnosť 10 rokov), čo je ideálne pre vojenské, policajné, záchranárske akcie. Keď je svietidlo takmer vybité, jednoducho vás upozorní jemnou vybráciou do ruky.

Pohodlné nosenie zabezpečuje pružná svorka na tele baterky. Kryt navyše obsahuje magnet kompatibilný s nabíjacím káblom. Svietidlo Olight Warrior X sa predáva v nasledovných farebných variantách: OLIGHT Warrior X 2000 lm - Coyote  OLIGHT Warrior X 2000 lm - Green alebo si ju môžete zakúpiť vo výhodnom sete: OLIGHT Warrior X 2000 lm KIT

Svetelný výkon / výdrž: 2000 lm / 1,5 min / 1,2hod, 600 lm / 4,4 hod 300 lm / stroboskop
Dosvit: 560m
Intenzita lúča: 78400 cd
Odolnosť voči vode: IPX-8 (vodotesný do 2 m)
Odolnosť voči pádu: z výšky 2 m
Dióda: Cree XHP 35 HD
Napájanie: 1x 3000 mAh 3,6V 18650 nabíjateľná lítiová batéria
Rozmery: Svietidlo: 142 x 41 mm
Hmotnosť: Svietidlo: 218 g
Priemer hlavy: 41 mm


Obsah balenia:

 • 1x Svietidlo Olight Warrior X
 • 1x 3000 mAh 3,6V 18650 nabíjateľná lítiová batéria
 • 1x Nabíjačka
 • 1x Puzdro
 • 2x O-krúžky
 • 1x Návod v slovenskom jazyku

Uzasna baterka od ohlightu. Skutocne pevna a to svetlo! Trosku tazsia ale vyhovuje. Dobra baterka okolo domu a v aute. Kupil som aj doplnky aby som si to pripojil na zbran.

Potreboval som baterku na nocnu polovku a v ramci sluzby vnoci. Sedi perfektne na moju metodu drzania "cigaretka" a vydava to uzsie a jasnejsie svetlo ako kolegova baterka. Som rad, kolega lepsiu nenajde, hehe. V podstate ma dve funkcie, slaba a silna ziara. Perfektne a jednoduche. Tiez, kovova spust je skvela takze sa neopotrebuje ako guma.