Fotopasca Spy Point BF - 12HD - camo predvádzacia Fotopasca Spy Point BF - 12HD - camo predvádzacia 1 Fotopasca Spy Point BF - 12HD - camo predvádzacia 2 Fotopasca Spy Point BF - 12HD - camo predvádzacia 3
Zľava 36%
Super cena

Fotopasca Spy Point BF - 12HD - camo predvádzacia

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: EH680061
Dostupnosť: Dostupný
257.00 € s DPH 399.90 €

Fotopasca Spypoint BF-12 s čiernym bleskom, kvalitným pohybovým senzorom (záber do cca 20m) a kvalitným objektívom sa hrdo radí k špičke medzi fotopascami. S 12 megapixelovým rozlíšením,  fotoaparátu je fotopasca Spy Point BF-12 najmodernejším monitorovacím zariadením medzi Spypoint modelmi. Fotoaparát na zver je vybavený 46 čiernymi LED diódami, ktoré sú absolútne neviditeľné volným okom. Táto fotopasca je ideálna na monitorovanie objektov, a v kombinácií s 12 MPx fotoaprátom získate nepredstaviteľne ostré zábery. Monitorovacie zariadenie Spy Point HD-12 podporuje nahrávanie videa vo vysokom rozlíšení (720p) a zachytáva okolité zvuky automaticky pri nahrávaní videa. Zobrazenie fotografií a počúvanie videa je možné priamo na fotopasci pomocou 3,0" displeja a vstavaným reproduktorom. BF-12 kamera môže byť diaľkovo spustené na WRL-B zariadenie, ktoré je súčasťou balenia fotopasce a zvyšuje vzdialenosť zaznamenania pohybu ďalej od fotopasce.

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Recenzie produktu Fotopasca Spy Point BF - 12HD - camo predvádzacia

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore