Mega výkon

Fotopasca Cuddeback 20 Megapixel H-1453

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO1198
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
189.00 € s DPH
  • Rýchlosť spúšte iba 1/4 s
  • Rozlíšenie fotografie až 20 Mpx
  • Dosvit až do 30 m
  • Vymeniteľný prísvit
  • Funguje aj bez SD karty
  • Možnosť rôzneho denného a nočného nastavenia

Rýchlosť spúšte len 1/4 sekundy umožnuje zachytávať aj rýchlo sa pohybujúcu zver alebo osoby. Prvá snímka je zachytená v 1/4 sekudny a nasledujúca asi za 1 sekundu. Cuddeback tak dokáže zachytiť 2 snímky, dokým väčšina ostatných kamier len 1. Nebude sa vám tak stávať, že vaše snímky budú prázdne, alebo na nich budete vidieť iba časti zvierat, či osôb.

Fotopasca Cuddeback IR 850nm disponuje vysokovýkonným infračerveným prísvitom o vlnovej dĺžke 850nm. Vďaka nemu získate vynikajúcu kvalitu obrazu, ktorý bude úžasne jasný s minimálnym rozmazaním aj pri pohybe. Fotografie dokáže kvalitný CMOS senzor kamery zachytiť až v rozlíšení 20 Mpx. Na takto kvalitných fotkách vám už neunikne ani ten najmenší detail. Výkonné IR LED diódy zabezpečujú dosvit až do vzdialenosti 30 metrov. Môžete tak bez problémov zachytávať snimky aj na väčšie vzdialenosti. Ostré a detailné fotografie zvierat a prírody sú presne to, čo vďaka tejto kamere získate.

Cuddeback umožňuje separátne denné a nočné nastavenie kamery. Je to funkcia, ktorú by ste u konkurencie len ťažko našli. Môžete si tak napríklad nastaviť oneskorenie fotenia cez deň na 5 sekúnd, aby vám neunikol žiadny pohyb. A v noci prípadne na 15 sekúnd či viac, aby ste šetrili energiu batérií. Cez deň môžete zachytávať fotografie a v noci natáčať video. Cez deň môžete zachytiť 5 snímok v sérii a v noci iba 1. Viete si dokonale prispôsobiť nastavenie fotopasce cez deň a úplne nezávisle na ňom v noci. Pokročilá funkcia "Time Lapse" vám umožní nastaviť rozpätie fotografovania na 10 sekúnd až 24 hodín a tiež si môžete nastaviť, aby kamera snímala v zavisloti na zaznamenaní pohybu alebo aj bez. Zvoliť si môžete, či aj toto nastavenie bude fungovať iba cez deň alebo v noci, alebo aj cez deň aj v noci. Funkcia "zone control" vám dá možnosť nastaviť široký alebo úzky záber snímania. Široký je ideálny na monitorovanie polí, lúk a otvorených priestranstiev, a úzky na monitorovanie zveri pri podávačoch krmiva.

Ďalšou praktickou výhodou tejto fotopasce oproti väčšine konkurentov je, že má integrovanú pamäť 120 MB. Do tejto pamäte dokáže uložiť až do 200 snímkov (záleží od zvoleného rozlíšenia) a fotopasca tak dokáže fungovať aj bez vloženej SD karty. Napájanie kamery je prostredníctvom 8 AA batérií (odporúčame používať lítiové batérie pre maximálny výkon a výdrž).

Špecifikácia:

Prísvit: IR prísvit 850nm LED
Dosvit: až do 30 m
Rozlíšenie fotografie: 5 / 20 Mpx
Rozlíšenie videa: HD (720p)
Snímková frekvencia videa (fps): 20 obrázkov / s
Dĺžka videa: 10 / 20 / 30 s
Nahrávanie zvuku: Áno
Rýchlosť spúšte: 1/4 s
Interval spúšte: 1 s - 60 min
Šírka záberu pohybového senzora: 95°
Citlivosť senzora: Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu: 55°
Sériové snímanie: Áno (1 - 5 fotografií)
Časozberná funkcia: Áno (10 s - 24 h)
MMS / GPRS modul: Nie
Dvojcestná komunikácia: Nie
Časovač fotenia: Áno
Vstavaný displej: Áno
Údaje zobrazené na fotografii: dátum, čas, fáza mesiace, ID fotopasce
Podpora SDHC kariet: Až do 32 GB
Napájanie: 8x AA (odporúčame lítiové batérie pre extra dlhú výdrž)
Závit na tripod: Áno
USB výstup: Áno (micro USB)
Hmotnosť: 490 g (bez batérií)
Rozmery: 137 x 84 x 60 mm
Prevádzková teplota: -20°C až +60°C
Obsah balenia: fotopasca, popruh, montáž Genius Mount, návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Fotopasca Cuddeback 20 Megapixel H-1453

Hore