Na zlosynov

Fotopasca Cuddeback X-Change Black Flash 940nm 1255 - predvádzacia

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO1187
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.
  • Rýchlosť spúšte iba 1/4 s
  • Absolútne neviditeľný prísvit 940nm
  • Rozlíšenie fotografie až 20 Mpx
  • Dosvit až do 20 m
  • Vymeniteľný prísvit
  • Funguje aj bez SD karty
  • Možnosť rôzneho denného a nočného nastavenia

Rýchlosť spúšte len 1/4 sekundy umožnuje zachytávať aj rýchlo sa pohybujúcu zver alebo osoby. Prvá snímka je zachytená v 1/4 sekudny a nasledujúca asi za 1 sekundu. Cuddeback C3 tak dokáže zachytiť 2 snímky, dokým väčšina ostatných kamier len 1. Nebude sa vám tak stávať, že vaše snímky budú prázdne, alebo na nich budete vidieť iba časti zvierat, či osôb.

Fotopasca Cuddeback C3 X-Change Black Flash disponuje úplne neviditeľným prísvitom s vlnovou dĺžkou 940nm. Vďaka nemu je táto fotopasca ideálna nielen na neviditeľné pozorovanie a monitorovanie zveri. Je skvelým pomocníkom aj pre monitorovanie a stráženie revíru, posedov, objektov, chát, stavieb, čiernych skládok, pomôže vám odhaliť pytliactvo, budete mať dokonalý prehľad o dianí vo vašom revíri. Samozrejmosťou je vynikajúca kvalita obrazu, ktorý bude úžasne jasný s minimálnym rozmazaním aj pri pohybe. Fotografie dokáže kvalitný CMOS senzor kamery zachytiť až v rozlíšení 20 Mpx. Na takto kvalitných fotkách vám už neunikne ani ten najmenší detail. Výkonný prísvit zabezpečuje dosvit až do vzdialenosti 20 metrov. Môžete tak bez problémov zachytávať snimky aj na väčšie vzdialenosti.

Cuddeback C3 umožňuje separátne denné a nočné nastavenie kamery. Je to funkcia, ktorú by ste u konkurencie len ťažko našli. Môžete si tak napríklad nastaviť oneskorenie fotenia cez deň na 5 sekúnd, aby vám neunikol žiadny pohyb. A v noci prípadne na 15 sekúnd či viac, aby ste šetrili energiu batérií. Cez deň môžete zachytávať fotografie a v noci natáčať video. Cez deň môžete zachytiť 5 snímok v sérii a v noci iba 1. Viete si dokonale prispôsobiť nastavenie fotopasce cez deň a úplne nezávisle na ňom v noci. Pokročilá funkcia "Time Lapse" vám umožní nastaviť rozpätie fotografovania na 10 sekúnd až 24 hodín a tiež si môžete nastaviť, aby kamera snímala v zavisloti na zaznamenaní pohybu alebo aj bez. Zvoliť si môžete, či aj toto nastavenie bude fungovať iba cez deň alebo v noci, alebo aj cez deň aj v noci. Funkcia "zone control" vám dá možnosť nastaviť široký alebo úzky záber snímania. Široký je ideálny na monitorovanie polí, lúk a otvorených priestranstiev, a úzky na monitorovanie zveri pri podávačoch krmiva.

Ďalšou praktickou výhodou tejto fotopasce oproti väčšine konkurentov je, že má integrovanú pamäť 120 MB. Do tejto pamäte dokáže uložiť až do 200 snímkov (záleží od zvoleného rozlíšenia) a fotopasca tak dokáže fungovať aj bez vloženej SD karty. Napájanie kamery je prostredníctvom 8 AA batérií (odporúčame používať lítiové batérie pre maximálny výkon a výdrž).

Fotopasca Cuddeback C3 X-Change Black Flash poskytuje možnosť výmeny svojho absolútne neviditeľného prísvitu s vlnovou dĺžkou 940nm. A to buď za výkonný IR LED prísvit s vlnovou dĺžkou 850nm, alebo za farebný xenónový stroboskopický prísvit. Tieto prísvity možno dokúpiť samostatne. Výmenu prísvitu zvládne bez problémov každý. Je jednoduchá a nevyžaduje si žiadne špeciálne nástroje.

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Špecifikácia:

Prísvit: absolútne neviditeľný 940nm
Dosvit: až do 20 m
Rozlíšenie fotografie: 5 / 20 Mpx
Rozlíšenie videa: HD (720p)
Snímková frekvencia videa (fps): 20 obrázkov / s
Dĺžka videa: 10 / 20 / 30 s
Nahrávanie zvuku: Áno
Rýchlosť spúšte: 1/4 s
Interval spúšte: 1 s - 60 min
Šírka záberu pohybového senzora: 95°
Citlivosť senzora: Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu: 55°
Sériové snímanie: Áno (1 - 5 fotografií)
Časozberná funkcia: Áno (10 s - 24 h)
MMS / GPRS modul: Nie
Dvojcestná komunikácia: Nie
Časovač fotenia: Áno
Vstavaný displej: Áno
Údaje zobrazené na fotografii: dátum, čas, fáza mesiace, ID fotopasce
Podpora SDHC kariet: Až do 32 GB
Napájanie: 8x AA (odporúčame lítiové batérie pre extra dlhú výdrž)
Závit na tripod: Áno
USB výstup: Áno (micro USB)
Hmotnosť: 390 g (bez batérií)
Rozmery: 127 x 76 x 61 mm
Prevádzková teplota: -20°C až +60°C
Obsah balenia: fotopasca, popruh, montáž Genius Mount, návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Fotopasca Cuddeback X-Change Black Flash 940nm 1255 - predvádzacia

Hore