Fotopasca Cuddeback X-Change Color 1279

Kategória: Fotopasce
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
348.00 € s DPH
  • Rýchlosť spúšte iba 0,25 s
  • Farebné fotografie aj v noci
  • Rozlíšenie fotografie až 20 Mpx
  • Vymeniteľný prísvit
  • Funguje aj bez SD karty
  • Možnosť rôzneho denného a nočného nastavenia

Rýchlosť spúšte len 0,25 sekundy umožnuje zachytávať aj rýchlo sa pohybujúcu zver alebo osoby. Prvá snímka je zachytená v 0,25 sekudny a nasledujúca asi za 1 sekundu. Cuddeback tak dokáže zachytiť 2 snímky, dokým väčšina ostatných kamier len 1. Nebude sa vám tak stávať, že vaše snímky budú prázdne, alebo na nich budete vidieť iba časti zvierat, či osôb.

Fotopasca Cuddeback X-Change Color Strobe Flash disponuje vysokovýkonným xenónovým stroboskopickým prísvitom. Vďaka nemu získate farebné fotografie nielen cez deň, ale aj v noci. Samozrejmosťou je vynikajúcu kvalitu obrazu, ktorý bude úžasne jasný s minimálnym rozmazaním aj pri pohybe. Fotografie dokáže kvalitný CMOS senzor kamery zachytiť až v rozlíšení 20 Mpx. Na takto kvalitných fotkách vám už neunikne ani ten najmenší detail. Ostré a farebné fotografie zvierat a prírody aj počas noci sú presne to, čo vďaka tejto kamere získate.

Cuddeback umožňuje separátne denné a nočné nastavenie kamery. Je to funkcia, ktorú by ste u konkurencie len ťažko našli. Môžete si tak napríklad nastaviť oneskorenie fotenia cez deň na 5 sekúnd, aby vám neunikol žiadny pohyb. A v noci prípadne na 15 sekúnd či viac, aby ste šetrili energiu batérií. Cez deň môžete zachytávať fotografie a v noci natáčať video. Cez deň môžete zachytiť 5 snímok v sérii a v noci iba 1. Viete si dokonale prispôsobiť nastavenie fotopasce cez deň a úplne nezávisle na ňom v noci. Pokročilá funkcia "Time Lapse" vám umožní nastaviť rozpätie fotografovania na 10 sekúnd až 24 hodín a tiež si môžete nastaviť, aby kamera snímala v zavisloti na zaznamenaní pohybu alebo aj bez. Zvoliť si môžete, či aj toto nastavenie bude fungovať iba cez deň alebo v noci, alebo aj cez deň aj v noci. Funkcia "zone control" vám dá možnosť nastaviť široký alebo úzky záber snímania. Široký je ideálny na monitorovanie polí, lúk a otvorených priestranstiev, a úzky na monitorovanie zveri pri podávačoch krmiva.

Ďalšou praktickou výhodou tejto fotopasce oproti väčšine konkurentov je, že má integrovanú pamäť 120 MB. Do tejto pamäte dokáže uložiť až do 200 snímkov (záleží od zvoleného rozlíšenia) a fotopasca tak dokáže fungovať aj bez vloženej SD karty. Napájanie kamery je prostredníctvom 8 AA batérií (odporúčame používať lítiové batérie pre maximálny výkon a výdrž).

Fotopasca Cuddeback X-Change Color Strobe Flash poskytuje možnosť výmeny svojho xenónového stroboskopického prísvitu. A to buď za výkonný IR LED prísvit s vlnovou dĺžkou 850nm, alebo absolútne neviditeľný prísvit s vlnovou dĺžkou 940nm. Tieto prísvity možno dokúpiť samostatne. Výmenu prísvitu zvládne bez problémov každý. Je jednoduchá a nevyžaduje si žiadne špeciálne nástroje.

Špecifikácia:

Prísvit: farebný xenónový stroboskopický s 570uF kondenzátormi a 1" trubicou
Dosvit: až do 20 m
Rozlíšenie fotografie: 5 / 20 Mpx
Rozlíšenie videa: HD (720p)
Snímková frekvencia videa (fps): 20 obrázkov / s
Dĺžka videa: 10 / 20 / 30 s
Rozlíšenie senzora 5 Mpx
Nahrávanie zvuku: Áno
Rýchlosť spúšte: 0,25
Interval spúšte: 1 s - 60 min
Šírka záberu pohybového senzora: 95°
Citlivosť senzora: Nízka / Normálna / Vysoká
Možnosť regulácie uhla záberu: Áno široký/stredný/úzky uhol
Sériové snímanie: Áno (1 - 5 fotografií)
Časozberná funkcia: Áno (10 s - 24 h)
Časovač fotenia: Áno
Vstavaný displej: Áno
Údaje zobrazené na fotografii: dátum, čas, fáza mesiace, ID fotopasce
Podpora SDHC kariet: Až do 32 GB SDHC
Napájanie: 8x AA (odporúčame lítiové batérie pre extra dlhú výdrž)
Závit na statív: Áno
USB výstup: Áno (micro USB)
Hmotnosť: 390 g (bez batérií)
Rozmery: 127 x 76 x 61 mm
Prevádzková teplota: -20°C až +60°C
Obsah balenia: fotopasca, popruh, montáž Genius Mount, návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Fotopasca Cuddeback X-Change Color 1279

Hore