Fotopasca Moultrie A-30

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO1035
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
79.90 € s DPH 119.00 €
  • Vynikajúci pomer výkonu a ceny
  • Absolútne jednoduché nastavenie
  • Infračervený prísvit až na 21 metrov
  • Rýchlosť spúšte menej iba 0,7 sekundy
  • až 16 000 fotiek na 8 AA batérií

MOULTRIE A-30 je vylepšený nasledovník fotopasce MOULTRIE A5, ktorá si podmanila svetový trh a zaradila sa medzi najobľúbenejšie vo svojej kategórii. Všetky praktické funkcie v MOULTRIE A-30 zostali zachované z predošlej verzie a pribudli samozrejme aj ďalšie nové vylepšenia. MOULTRIE A-30 je aj naďalej veľmi jednoduchá fotopasca na obsluhu a nastavenie je intuitívne a zrozumiteľné. Nastavenie bude pre vás úplnou hračkou, takže budete mať viac času, ktorý môžete využiť na kontakt s prírodou. Rozlíšenie fotografie je fantastických 12 Mpx, ale vďaka lepšiemu snímaču a vylepšenému softvéru sú fotografie ostrejšie a krajšie, či už cez deň, alebo v noci. Fotopasca dokáže natáčať aj videá vo vysokom rozlíšení.

Kvalitná poľovnícka kamera je napájaná AA batériami. AA batérie sú lacnejšie, sú dostupnejšie, ich používanie je tak pohodlnejšie a flexibilnejšie. Výdrž fotopasce na 8 AA batérií je naozaj impozantná, dokáže zaznamenať až do 16 000 snímkov. (Odporúčame používať kvalitné lithiové batérie, a to hlavne v zime) Vy teda ušetríte svoje peniaze a tiež čas, pretože nebudete musieť tak často chodiť do fotopasce meniť batérie. Fotopasca MOULTRIE A-30 podporuje SD karty až do veľkosti 32 GB. Spravujte kvalitu a ukladanie obrázkov s dvoma nastaveniami rozlíšenia, nízkymi (1920x1080) a vysokými (4608x2592) a 15sekundovými videami s vysokým rozlíšením.

Na vyhotovených fotografiách sa klasicky zaznamenávajú informácie ako fáza mesiaca, čas, dátum a identifikačné číslo fotopasce. Vy máte tak dokonalý prehľad o tom, v akých podmienkach a kedy bola fotografia vyhodnotená. Ak máte viacero rovnakých stromových kamier MOULTRIE A-30, tak vďaka identifikačnému číslu kamery viete presne zistiť, kde a z ktorej fotopasce daný záber pochádza.

Za viac ako lákavú cenu totiž získate perfektné funkcie a vysokú spoľahlivosť. Ak teda aj vy zháňate kvalitnú fotopascu, ale zároveň nechcete investovať veľké peniaze, MOULTRIE A-30 je pre vás jasnou voľbou.

Technická špecifikácia:

Prísvit: Infračervený LED 850 nm
Rozlíšenie fotografie: nízke 8 Mpx (1920 x 1080), vysoké 12 Mpx (4608 x 2592)
Rozlíšenie videa: FULL HD (1920 x 1080 pixelov)
Dĺžka videa: 15 sek
Detekcia pohybu: do 18 m
Dosvit: do 21 m
Podpora SD kariet: Áno, až do 32 GB
Napájanie: 8 x AA batérie (alkalické alebo lítiové)
Počet fotografií na 8 AA batérií: až do 16 000
Sekvenčné fotenie: Áno, 3 fotografie za sebou
Oneskorenie fotografovania: Áno, 10 sek / 30 sek / 1 min / 5min
Údaje zobrazené na fotografii: Fáza mesiaca, čas, dátum, identifikačné číslo kamery

Obsah balenia:

  • 1x Fotopasca MOULTRIE A-30
  • 1x Popruh na uchytenie fotopasce
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

Foto od našich zákazníkov:

Kameru som pouzival asi rok. Dostal som ju ako darcek na vianoce. Foti skvele fotky a baterky vydrzia mesiace. Raz som ju neskontroloval 10 tyzdnov, zachytila 3000 zaberov a baterky boli v pohode. Vyrobil som si na nu obal z plastoveho obalu na kavu - nedrzi na nej sneh. Bola na strome od januara a nic sa jej nestalo. Skvela kamera, hlavne za tu cenu!

Dobrá fotopasca! Moultrie som používal v minulosti a vždy som mal dobré výsledky. Vždy som za čo som si zaplatil. Ako fotopasca na zlodejov je to dobrá voľba keďže už mi ich niekoľko ukradli. Preto si kupujem lacnejšie kamery. Denné obrázky sú skvelé, no v nočných sú zreteľné osoby až keď je objekt dosť blízko. Baterky vydržali aj mesiac. a tú cenu skvelá kamera.