Moultrie A5 2.GEN

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO1007
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.
  • Vynikajúci pomer výkonu a ceny
  • Absolútne jednoduché nastavenie
  • Rýchlosť spúšte menej ako 1,5 sekundy
  • až 16 000 fotiek na 8 AA batérií

MOULTRIE A5 Gen2 - druhá generácia fotopasce MOULTRIE A5, ktorá si podmanila svetový trh a zaradila sa medzi najobľúbenejšie vo svojej kategórii. Všetky praktické funkcie v MOULTRIE A5 Gen2 zostali zachované z predošlej verzie a pribudli samozrejme aj ďalšie nové vylepšenia. MOULTRIE A5 Gen2 je aj naďalej veľmi jednoduchá fotopasca na obsluhu a nastavenie je intuitívne a zrozumiteľné. Nastavenie bude pre vás úplnou hračkou, takže budete mať viac času, ktorý môžete využiť na kontakt s prírodou. Rozlíšenie fotografie zostalo 5 Mpx, ale vďaka lepšiemu snímaču a vylepšenému softvéru sú fotografie ostrejšie a krajšie, či už cez deň, alebo v noci.

Znížil sa aj čas oneskorenia fotenia od 10 sekúnd do 5 minút. Novinkou je aj napájanie fotopasce, na rozdiel od predchádzajúceho modelu (bol napájaný batériami typu C) je kamera MOULTRIE A5 Gen2 napájaná AA batériami. AA batérie sú lacnejšie, sú dostupnejšie, ich používanie je tak pohodlnejšie a flexibilnejšie. Výdrž fotopasce na 8 AA batérií je naozaj impozantná, dokáže zaznamenať až do 16 000 snímkov. Vy teda ušetríte svoje peniaze a tiež čas, pretože nebudete musieť tak často chodiť do fotopasce meniť batérie. Poľovnícka kamera MOULTRIE A5 Gen 2 podporuje SD karty až do veľkosti 32 GB. Na jednu takúto kartu sa zmestí až 78 000 fotografií vo vysokom rozlíšení (5 Mpx). Takže ani výmena SD karty nebude vašou častou činnosťou pri používaní tohto modelu kamery.

Na vyhotovených fotografiách sa klasicky zaznamenávajú informácie ako fáza mesiaca, čas, dátum a identifikačné číslo fotopasce. Vy máte tak dokonalý prehľad o tom, v akých podmienkach a kedy bola fotografia vyhodnotená. Ak máte viacero rovnakých stromových kamier MOULTRIE A5 Gen 2, tak vďaka identifikačnému číslu kamery viete presne zistiť, kde a z ktorej fotopasce daný záber pochádza.

Zachovaný pri tejto fotopasci ostal skvelý pomer výkonu a ceny. Za viac ako lákavú cenu totiž získate perfektné funkcie a vysokú spoľahlivosť. Vďaka tomu je druhá generácia "best selleru" MOULTRIE A5 jednoznačne odsúdená na úspech u svojich budúcich majiteľov. Ak teda aj vy zháňate kvalitnú fotopascu, ale zároveň nechcete investovať veľké peniaze, MOULTRIE A5 Gen 2 je pre vás jasnou voľbou.


Technická špecifikácia:

Prísvit: Infračervený LED 850 nm
Rozlíšenie fotografie: nízke 2 Mpx (1600 x 1200), vysoké 5 Mpx (2560 x 1920)
Rozlíšenie videa: VGA (640 x 480 pixelov)
Dĺžka videa: 10 sek
Detekcia pohybu: do 17 m
Dosvit: do 18 m
Podpora SD kariet: Áno, až do 32 GB
Napájanie: 8 x AA batérie (alkalické alebo lítiové)
Počet fotografií na 8 AA batérií: až do 16 000
Sekvenčné fotenie: Áno, 3 fotografie za sebou
Oneskorenie fotografovania: Áno, 10 sek / 30 sek / 1 min / 5min
Údaje zobrazené na fotografii: Fáza mesiaca, čas, dátum, identifikačné číslo kamery


Obsah balenia:

  • 1x Fotopasca MOULTRIE A5 Gen2
  • 1x Popruh na uchytenie fotopasce
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Moultrie A5 2.GEN

Hore