Pre profíkov

Pílka SILKY Sugowaza 420-6.5-5.5

Kategória: Pílky SILKY
Kód produktu: KSI641942
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
117.20 € s DPH

SILKY Sugowaza 420-6.5-5.5 je extrémna a silná japonská pílka ako stvorená pre najnáročnejších profesionálov. Táto pílka je neoceniteľným pomocníkom pri orezávaní čerstvého dreva, pri rezaní väčších stromov a veľkých konárov. Zuby pílky sú mimoriadne veľké zuby, ostré ako britva a poskytujú ultra rýchle rezanie. 420 milimetrov dlhá čepeľ so zahnutým tvarom listu poskytuje väčšiu rýchlosť rezania s menšou námahou. Dokonale zakrivená čepeľ je vyrobená zo špeciálnej kovovej zliatiny, vďaka ktorej je čepeľ pevná a pružná. Po pílení zanecháva po sebe dokonale hladký rez. Sugowaza 420-6.5-5.5 skvelo padne do ruky, má veľkú gumovú rukoväť, ktorá tlmí vibrácie. 

Pílka je dodávaná vrátane kvalitného oranžového plastového puzdra, ktorý je dobre viditeľný a môžete ľahko zavesiť na nohu alebo postroj. Puzdro má držiak na opasok, aby píla nemohla vypadnúť. Na vnútornej strane má dva valčeky, ktoré zabraňujú poškodeniu puzdra zubami. Spodná časť je vybavená otvorom, ktorý odvádza vlhký a pilinový prach. 

Čepeľ musí byť udržiavaná v čistote, aby bola zachovaná jej účinnosť. Živica sa dobre rozpúšťa v olivovom oleji, čo je účinný a ekologický spôsob údržby čepele. Agresívnejšie kvapaliny môžu poškodiť gumový materiál rukoväte. Pokiaľ pílku nepoužívate, uistite sa, že je vždy suchá. Odporúča sa skladovať pílku v puzdre na suchom mieste.

  • Vyrobené v Japonsku - od roku 1919
  • Jedinečná kvalita
  • Zuby zostávajú veľmi dlho ostré

Dĺžka čepele: 420 mm (do Ø 210 mm)

Zuby: mimoriadne veľké (6,5 zubov na 30 mm)

Rozmery: 630 x 185 x 40 mm

Hmotnosť:700g (vrátane puzdra)

Recenzie produktu Pílka SILKY Sugowaza 420-6.5-5.5

Anonym
Super pre profi orez ovocných stromov.

Hore