Vyhrievané vložky do topánok a lyžiarok Alpenheat AH6 Lithium

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
219.95 € s DPH
  • Priedušný materiál 
  • Skvelá absorbcia vlhkosti 
  • Svetelné diódy zobrazujúce úroveň ohrievania 
  • Široká možnosť využitia pre rôzne aktivity

Ohrievač topánok Alpenheat Lithium má 2 stupne ohrevu s veľkoplošnými vykurovacími telesami. Vyhrievaná stielka má dobrú tepelnú izoláciu a vynikajúce vlastnosti pohlcujúce vlhkosť pre vytvorenie optimálnej klímy obuvi. Kompaktný akumulátor ALPENHEAT s integrovaným mikroovládačom sa nacvakne na dodaný montážny držiak. Montážna konzola je upnutá alebo priskrutkovaná k topánke. Tlačidlom na batérii sa volí jedna z dvoch stálych úrovní ohrevu alebo úroveň zosilnenia. Stupeň boost poskytuje intenzívne teplo po dobu 6 minút a potom sa automaticky prepne na predtým zvolený stupeň trvalého ohrevu. Svetelné diódy ukazujú úroveň ohrevu opticky.

Ohrievače topánok ALPENHEAT sú vhodné pre všetky topánky a všetky druhy outdoorových aktivít. Aplikácia je jednoduchá: Najprv sa nareže vyhrievaná podošva, ktorá má hrúbku len niekoľko centimetrov. Nabitý akumulátor sa pripojí ku káblom, ktoré zabezpečujú napájanie a následne sa pripevní na topánku alebo opasok.

Ideálne na použitie pri lyžovaní, snowboardingu, poľovníctve, rybolove, jazde na koni, turistike, cyklistike alebo len pri sledovaní hokeja či futbalu. Z vyhrievania topánok ťažia najmä osoby na invalidnom vozíku.

Parametre produktu: 

Doba vyhrievania: 12 - 24 hodín 
Doba nabíjania: 4 hodiny
Vykurovacie teleso: veľkoplošné s 43 cm², pre prednú časť chodidla
Materiál vykurovacieho telesa: odolný drôt
Typ batérie: nabíjateľná li-Ion batéria 7,4 V / 2 Ah / 14,8 Wh s LED displejom
Nabíjanie: univertálna nabíjačka 100-240 V 50 / 60 Hz
Rozmery batérie: 40 x 30 x 76 mm
Hmotnosť batérie: 135 g

Teplota a doba vyhrievania: 

Stupeň vyhrievania Doba vyhrievania
1 24 hodín 
2 12 hodín
3 6 minút

Obsah balenia: 

2x vyhrievaná vložka s integrovanými vyhrievacími prvkami (IS6)
2x batérie (BP2)
1x nabíjačka (LG2)
2x držiaky na lyžiarske topánky (AC4)
2x montážne spony (AC5)

Recenzie produktu Vyhrievané vložky do topánok a lyžiarok Alpenheat AH6 Lithium

Zdeněk Svatoš
Doteraz najlepsie vlozky co som vyskusal. Z hladiska prevedenia samotnej vlozky nic moc, rozlepila sa vrchna a spodna cast, tym ze je kabel vedeny stredom päty tak tlaci. Vyriesil som to pouzitim este jednej beznej sportovej vlozky, ktora je vpredu dierkovana a ma aj anatomicke tvarovanie pod klenbou. To najvacsie POZITIVUM je, ze cas vyrievania zodpoveda naozaj uvedenemu v popise. Dalsie pozitivum je, ze sa bateria skutocne rychlo nabija. Bateriu nezastrkavam do topanky, tam drziak tlaci, ale vesiam ju vpredu na snurky. Takze kto potrebuje skutocne dobre a dlho ohrievat nohy aj zo zdravotnych dovodov ako ja, tieto vlozky su najlepsia volba. Cena zodpoveda uzitkovej hodnote. Zdeno

Hore