Dámsky poľovnícky klobúk TETRAO - béžový Dámsky poľovnícky klobúk TETRAO - béžový 1 Dámsky poľovnícky klobúk TETRAO - béžový 2 Dámsky poľovnícky klobúk TETRAO - béžový 3
Zľava 20%
Zľava -20%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-20%

Dámsky poľovnícky klobúk TETRAO - béžový

Kód produktu: TX-AP11B
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
58.32 € s DPH 72.90 €
  • Krásne zdobený poľovnícky klobúk
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa
  • Produkt vyrobený na Slovensku
  • Ručne zdobený do jediného detailu
  • Kvalitný a na dotyk príjemný materiál

Jedinečný a štýlový dámsky poľovnícky slávnostný klobúk je doplnený širokou hnedou stuhou a decentným perkom. Klobúk dopĺňa odznak TETRAO. 

Kvalitné a elegantné poľovnícke klobúky, pánske a dámske vychádzkové klobúky vyrobené modernou značkou TETRAO. Klobúky sú vyrobené z kvalitnej 100% vlnenej plsti. Moderný poľovnícky dizajn, vhodný na každú poľovnícku aj nepoľovnícku akciu. Štýlový a kvalitný poľovnícky klobúk, by nemal chýbať žiadnemu poľovníkovi alebo poľovníčke. 

Každý klobúk je jedinečným kúskom. Poľovnícke klobúky TETRAO sú ručne zdobené štýlové kúsky. 100% vlnená plsť dokonale odpudzuje vodu. 

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Dámsky poľovnícky klobúk TETRAO - béžový

Hortenzia
nádherne prepracovaný, kvalitné materiály, honosný vzhľad
Anonym
příjemný matriál, skvěle padnoucí, vhodný ke každé příležitost

Hore