Top kvalita
Mega výkon

Termovízia FLIR LS-XR 30Hz - predvádzacia

Kategória: FLIR termovízie
Kód produktu: PO3839
Záručná doba: žiadna
Dostupnosť: Dostupný
3 065.00 € s DPH 3 839.00 €
  • Obnovovacia frekvencia až 30HZ
  • Ľahké a kompaktné telo
  • Zabudovaný laser pre označenie objektov
  • Vysoká výdrž batérie
  • Svetová jednotka v termovíziach 

Novinka na trhu termovízií. Absolútna špička s rozlíšením až 640x512 pixelov, ktorá nemá konkurenciu. Krásny čistý, ostrý, kontrastný, a plynulý obraz s novinkou v podobe obnovovacej frekvencií obrazu až 30Hz. Obraz je tak pri pozorovaní plynulý a pri prudkých pohyboch. Už žiadne trhanie obrazu. Termovízia Flir LS-XR nastavuje novú látku kvality a precíznosti. 

Vážení zákazníci, v poslednom období sa na trhu objavili čínske napodobneniny termovízií, ktoré deklarujú 20Hz, avšak žiadna termovízia nemá obnovovacou frekvenciou 30Hz ako termovízia značky FLIR USA, ktorá je dodnes špičkou na trhu s termovíziami. Firma IBO Poľovník ponúka kvalitné a originálne termovízie FLIR. Prosíme našich ctených zákazníkov aby zvážili kúpu čínskych kópii nightpearlov a podobných čínskych napodobnenín, ktoré len nešťastne kopírujú svetovú jednotku na trhu FLIR. Termovízie FLIR sa radia medzi TOP kvalitu, ktorá sa podpisuje pod nekompromisnú kvalitu obrazu spracovania zariadenia a výdržovou batérie. Ponúkame záručný aj pozáručný servis!!!

Termovízia FLIR LS-XR 30Hz

Sedíte na posede a myslíte si, že okolo vás žiadna zver nie je, lebo ju voľným okom nevidíte. Ale akonáhle sa pozriete naokolo seba cez termovíziu FLIR, či cez deň, alebo v noci, tak zistíte, že ste sa riadne mýlili. Budete sa čudovať, koľko kusov zveri sa okolo vás nachádza. Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu FLIR LS-XR, s ktorou vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Poľovnícku termovízu FLIR LS-XR tieto faktory nezastavia. Táto termovízna kamera vám umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

Nová generácia FLIR

Nová genrácia termovízií Flir z radu LS ponúka oproti predchádzajúcej verzií vyššiu obnovovaciu frekvenciu a to až 30Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a to aj pri použití 8 - násobného zoomu. 

Neprekonateľná cena

FLIR ako svetová jednotka na trhu termovízií nechce len priniesť na trh najvyspelejšiu termovíziu. V záujme spoločnosti FLIR je priniesť možnosť využitia termovízie čo najväčšiemu počtu užívateľov, ako len je to možné. To je dôvod, prečo FLIR Systems uvádza na trh FLIR LS sériu za bezkonkurenčnú cenu. Od teraz už si môže každý dovoliť termo nočné videnie. Cena už viac nebude prekážkou. Už sa viac pri pozorovaní nemusíte obmedzovať a využívať menej efektívne termovízne systémy. Užite si pozorovanie na poľovačke, alebo na prechádzke so špičkovou termovíziou FLIR LS-XR.

Výborná detekčná vzdialenosť

Termovízia FLIR LS-XR sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1140 m a pri vozidle dokonca až 3000 m. Vo svojej kategórii tak patrí FLIR LS-XR do absolútnej špičky medzi termovíziami.

Neopísateľne ostré zábery a 8x zoom

Termovízia FLIR LS-XR je vybavená nechladeným, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorom. Takže poskytuje ostré teplotné snímky vo dne ale aj v noci. Prezriete si ich v LCD hladáčiku s rozlíšením 640x512 pixelov. Všetky termovízne kamery FLIR sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Verzia FLIR LS-XR disponuje 8-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

InstAlert™

Všetky verzie FLIR LS sú vybavené unikátnym systémom zobrazovania InstAlert. Táto funkcia vyfarbí najteplejše časti na snímke na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá.

Odolné telo, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn

FLIR LS sú kompaktné a extrémne odolné termovízie. Tieto termokamery sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Ergonomické a ľahko použiteľné, také sú termovízie zo série FLIR LS-XR. Tieto termovízne kamery sú úplne ovládané len 4 tlačidlami na hornej strane prístrojov. Vhodne umiestnené tlačidlá sú priamo pod končekmi prstov vždy v dosahu. Určite oceníte aj nízku hmotnosť tohto termovízneho prístroja - iba 340g. Termovíziu môžete tak mať všade a stále pri sebe a ani o nej nebudete vedieť. Pretože nikdy neviete, kedy sa vám takýto šikovný pomocník môže hodiť.

Dlhá životnosť batérie

Termovízia FLIR LS-XR je napájaná batériou typu Li-Ion s dlhou životnosťou, ktorá sa neprehrieva. Môže tak pracovať až 5 hodín bez prerušenia.

Exklúzivne u nás dostanete 10 ročnú záruku na mikrobolometer a 3 roky záruku na ostatné časti zariadenia (okrem batérie). 

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Technická špecifikácia:

Detektor (jadro): VOx Microbolometer 640 x 512 pixelov
Priemer objektívu: 35 mm
Zorné pole: 17° x 13°
Spektrálne pásmo: 7,5 - 13,5 mikrometrov
Zmrazenie obrazu: NIE
Digitálny zoom: 8x
Štartovací čas: pod 1,5 sekundy
Ostrenie: automatické
Dioptrická korekcia: +/- 2
USB port: aktualizácia softvéru / nabíjanie batérie
Zabudovaný hľadáčik: farebný LCD displej 640 x 480 pixelov
Polarita obrazu: teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Obnovovacia frekvencia videa: < 30Hz NTSC
Tepelná citlivosť: < 50 mK @ f/1.0
Hmotnosť: 340 g
Rozmery: 172 x 59 x 62 mm
Napájanie: integrovaná Li-Ion batéria
Nabíjanie batérie: USB kábel, nabíjanie pomocou adaptéru alebo počítača
Výdrž batérie: 5 hodín (bežné pozorovanie)
Operačná teplota: od -20 °C do +50 °C
Vodeodolnosť: IP-67
Detekčná vzdialenosť postavy 1,8 x 0,5 m: okolo 1140 m
Detekčná vzdialenosť vozidla 4,0 x 1,5 m: okolo 3000 m

Obsah balenia:

  • USB kábel a sieťový adaptér
  • Pútko na zápästie
  • Video kábel
  • Nylonové puzdro
  • Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Termovízia FLIR LS-XR 30Hz - predvádzacia

Hore