Pozorovací ďalekohľad GPO Passion 8x56

Kategória: GPO optika
Záručná doba: 10 rokov
Dostupnosť: Nedostupný
539.00 € s DPH
  • Hranolový systém Abbe-König
  • Povlak na šošovkách GPO bright
  • Vysoká priepustnosť šošoviek
  • Maximalizácia prenosu svetla

GPO PASSION 8x56 predstavuje ďalekohľad s kvalitnou optikou so skvelým pomerom ceny a výkonu. Zabezpečuje ostrý obraz, široké zorné pole, ľahké telo pre lov a iné outdoorové aktivity počas zlých svetelných podmienok.

Kvalitné materiály poskytujú elegantný a ergonomický dizajn. Je konštruovaný podľa najvyšších štandardov v rámci svojej cenovej triedy. Magnéziové telo je veľmi ľahké ale za to odolné. Šošovky sú vysokopriepustné a poskytujú široké zorné pole, ktoré umožňuje pohodlnosť pri pozorovaní, ostrosť pozorovaného obrazu od okraja k okraju, vysokú priepustnosť svetla či zaostrenie na krátku vzdialenosť. Ďalekohľad disponuje vysokou priepustnosťou svetla v zlých svetelných podmienkach. Povlaky na šošovkách GPO bright a hranolový systém Abbe-König poskytujú obraz, s ktorým vidíte detaily aj na veľké vzdialenosti.

Tento binokulár je vhodný do horších svetelných podmienok. Maximalizáciu prenosu svetla cez každý povrch optického prvku zabezpečuje horčíkové teleso a mostík technológie GPO bright. To zabezpečuje jasný optický obraz ďalekohľadu. Taktiež je vybavený otočnými očnicami, variabilným pevným puzdrom, vodevzdorným a parovzdorným, ľahkým a kompaktným telom.

Nemecká spoločnosť German Procision Optics (GPS) je založená na najlepších svetových odborníkoch na optiku, jej dizajn a elektroniku. Ponuku tejto spoločnosti tvoria produkty, ktoré podliehajú požiadavkám na kvalitu nemeckej precíznosti a zodpovedajúcej hodnoty. Tvorba modelov s čo najmenšími režijnými nákladmi a plnou orientáciou na zákazníkove potreby.

Technické parametre:

Zväčšenie: 8x
Priemer objektívu: 56 mm
Priemer okuláru: 23,7 mm
Priemer výstupnej pupily: 7,0 mm
Očný reliéf: 20 mm
Zorné pole na 1000 m: 129 m
Najbližšie zameranie: 2,3 m
Interpupilárna vzdialenosť (IPD): 57-75
Dioptrická korekcia: -2,5 +2,5
Vodotesnosť: 100 Mbars
Svetelná priepustnosť denná: 92%
Rozmery (V x D x Š): 67 x 192 x 158 mm
Hmotnosť: 1160 g
Záruka: 10 rokov na mechanické a optické časti (podľa ďalších podmienok)
Model: 8x56
Typ hranolu: Abbe-König
Materiál tela: horčík

Obsah balenia:

Ďalekohľad GPO PASSION 8x56
Krytky objektívu a okuláru
Neoprénový popruh na krk
Pevné puzdro s popruhom
Handrička na čistenie optiky
Návod na použitie v SK

Recenzie produktu Pozorovací ďalekohľad GPO Passion 8x56

Hore