Puškohľad GPO Passion 6x 2,5-15x56i, G4i

Kategória: GPO optika
Záručná doba: 10 rokov
Dostupnosť: Nedostupný
1 007.00 € s DPH
  • Rýchlonastaviteľné balistické vežičky
  • 6 – násobný ZOOM
  • Veľký objektív
  • Rýchle a opakovateľné nastavenia
  • Tubus s priemerom 30 mm
  • Veľký priemer objektívu
  • GPO bright
  • Double HD
  • iControl
  • PASSIONtrac

Rada prémiových puškohľadov GPO PASSION 6x vám ponúka veľkú škálu funkcií. Balistické vežičky sú rýchlonastaviteľné a umožňujú tak spoľahlivé, rýchle a opakovateľné nastavenie. Na blízke ale aj väčšie vzdialenosti a cieľe je 6 – násobný ZOOM pre vás tou najlepšou voľbou. Ani extrémne zlé svetelné podmienky nebudú robiť tomuto puškohľadu žiadne problémy. Veľký objektív spolu s viacnásobnými povlakmi šošoviek zabezpečujú perfektnú priepustnosť svetla. To oceníte hlavne pri love za šera. Aj tí najnáročnejší lovci podľahnú jeho pôsobnosti.

Technológie:

GPO bright: technológia potiahnutých šošoviek zabezpečuje maximálny prenos svetla cez každý povrch optického prvku. To zabezpečuje jasný obraz aj pri nižších svetelných podmienkach.

Double HD: technológia šošoviek vytvára jednu viacvrstvovú optickú šošovku pri procese chemického laminovania viac nízkodisperzných šošoviek. Laminovanie minimalizuje odraz svetla a chromatické aberácie, vytvára kontrast farieb a vyššie rozlíšenie. Pri produktoch, ktoré podporujú túto technológiu je táto výhoda viditeľná dostatočne jasne.

iControl: táto technológia automaticky vypína osvetlenie zariadenia, ak je elektrický modul v kľude viac ako 3 hodiny. Tým šetrí batériu a upozorňuje užívateľa o stave batérie pri menšej životnosti ako 15%.

PASSIONtrac – predstavuje unikátny operačný systém, ktorý je zabudovaný do vybraných balistických vežičiek GPO. Komponenty z prevodových systémov (hliníkové a mosadzné) zabezpečujú spoľahlivosť a konzistentnosť nastavení počas ovládania balistickej vežičky. Možnosť okamžitého vynulovania jedným klikom a posunutím kríža na väčšiu vzdialenosť.

Nemecká spoločnosť German Procision Optics (GPS) je založená na najlepších svetových odborníkoch na optiku, jej dizajn a elektroniku. Ponuku tejto spoločnosti tvoria produkty, ktoré podliehajú požiadavkám na kvalitu nemeckej precíznosti a zodpovedajúcej hodnoty. Tvorba modelov s čo najmenšími režijnými nákladmi a plnou orientáciou na zákazníkove potreby.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 2,5 x 15x
Priemer objektívu: 56 mm
Vonkajší priemer objektívu: 58 mm
Vonkajší priemer okuláru: 46 mm
Zorné pole na 100 m: 15 – 2,5 mm
Priemer výstupnej pupily: 11,6 – 3,7 mm
Očný reliéf: 95 mm
Nastavenie na 1 klik: 10 mm
Kompenzácia paralaxy: stranové nastavenie
Priemer tubusu: 30 mm
Kompletné výškový rozsah na 100 m: 1,45 m
Kompletné stranový rozsah na 100 m: 1,45 m
Svetelnosť (ISO 14490-5: 2005): 91%
Vodeodolnosť: Áno
Rozmery (D x V x Š): 381 x 49,3 x 76,5 mm
Hmotnosť: 800 g
Osnova: G4i / osvetlená
Záruka: 10 rokov na mechanické a optické časti (podľa ďalších podmienok)

Obsah balenia:

Puškohľad GPO PASSION 6x
Krytky na optiku
Batéria CR20324
Handrička na čistenie optiky
Návod na použitie v SK

Recenzie produktu Puškohľad GPO Passion 6x 2,5-15x56i, G4i

Hore