Micro kolimátor HOLOSUN HS515CM so solárnym panelom

Kategória: Kolimátory
Kód produktu: HS515C-M
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
482.00 € s DPH
  • Výdrž batérie až 50 000 hodín
  • Zabudovaná pamäť
  • 12 úrovní nastavenia jasu
  • Vysoká úspora energie
  • Riadiaca elektronika

Kolimátor HOLOSUN HS515CM predstavuje malé zariadenie, vyrobené z leteckého hliníku 7075 T6 so solárnym panelom. Telo je ošetrené plazmovou elektrolýzou. Je vybavený priehladnými odklopnými krytkami FLIP-UP, KillFlash-om, vysokou a nízkou QD montážou. Osnovy sú prepínateľné. Disponuje osnovou – bodka 2 MOA alebo obrazec 65 MOA + 2 MOA bodka. Predstavuje model najvyššej rady Classic. Vysoká úspora energie vďaka solárnemu panelu. Malá veľkosť zariadenia s priemerom len 22 mm. Aktívny režim sa spúšťa ľahkým pohybom. Zabudovaná pamäť uchováva pred vypnutím všetky posledné nastavenia. Disponuje vysokou výdržou batérie, a to až 50 000 hodín. Batéria je uložená v tele kolimátora. Zariadenie je vybavené 12 úrovňami intenzity jasu. Z toho 2 úrovne pre nočné videnie. Kolimátor je bez paralaxy s neobmedzeným očným reliéfom.

Solárny panel kolimátora
Umožňuje automatické rugulovanie osnov v závislosti na svetelných podmienkach. Pokiaľ sú svetelné podmienky dostatočné, osnova je napájaná na solárny panel. Ak nie sú dostatočné, zariadenie automaticky prechádza na batérie CR2032. Ak chcete režim solárneho panelu vypnúť, veľmi ľahko to dokážete.

Riadiaca elektronika
Kolimátor HOLOSUN HS515CU disponuje riadiacou elektronikou s integrovanou pamäťou. Tá uschováva posledné nastavenie pred tým, než sa kolimátor vypne. Automatické vypnutie je nastavené na 10 minút, pokiaľ je zariadenie nečinné. Pri malom pohybe sa kolimátor automaticky zapne do pôvodného stavu pred vypnutím. Viete ho vypnúť ručne, no v tomto prípade nie je senzor pohybu aktívny.

Využitie kolimátora
Kolimátor je kompatibilný pre všetky typy zbraní. Je možné ho namontovať na krátke zbrane, guľovnice, brokovnice alebo zbrane s veľkými rážami 9,5x73. Odolnosť spätného rázu do kalibrov až 9,5x73.

  • Krátke zbrane
  • Poľovnícke guľovnice a brokovnice
  • Zbrane typu SA 58, AR-15 a AK47/74

Paralaxa
Kolimátor je vytvorený bez paralaxy. Výhodou je, že strelec sa nemusí počas streľby pozerať v osi optiky, tak ako pri streľbe s otvorenými mieridlami. Táto výhoda poskytuje rýchlu pohotovosť strelca. Stačí len zamieriť na daný cieľ a vystreliť. Túto možnosť využijú najmä poľovníci a taktickí strelci.
Podpora nočného videnia
Kolimátor je kompatibilné s prístrojmi nočného videnia. V prípade, ak použijete nočné videnie, zariadenie disponuje dvoma úrovňami intenzity. Tieto úrovne nie sú viditeľné ľudským okom v bežnom prostredí. Ide teda o prvý stupeň, kompatibilný s nočnými videniami.

QD montáž
Montáž je kompatibilná s lištami Picatinny/Weaver. Poskytuje rýchle a pohotové odopínanie a pripínanie kolimátora. Tento systém monáže je vhodný pre strelcov, ktorí často menia optiku na svojej zbrani. Je zložená z dvoch pevných častí, ktoré sú spojené šróbami Torx. V prípade potreby je možné znížiť montáž a použiť len spodný diel s QD montážou.

Krytie optiky
Odklopné FLIP-UP krytky sú priehľadné a štandardne dodávané len pre radu HS515. Perfektne chránia optiku pred prachom, vodou a inými nečistotami. Vďaka prevedeniu tela krytiek je možné pohotovo strieľať aj so zatvorenými krytkami. Sú nastaviteľné, dajú sa ľahko otáčať v ose. Nie je žiadny problém krytky demontovať.

Parametre produktu:

Priemer tubusu: 20 mm
Zameriavacia osnova: 65 MOA - obrazec + 2 MOA - bodka
Farba zameriavacej osnovy: červená
Solárny panel: áno
Batéria: CR2032
Výdrž batérie: 50 000 hodín
KillFlash: áno
Farba tela: čierna
FLIP-UP odklopné krytky: áno
Posun osnovy na jeden klik: 0,5 MOA
Rozsah nastavenia: ± 50 MOA
Pripevnenie: QD montáž – Picatinny/Weaver
Materiál: hliník 7075 T6
Povrchová úprava: tvrdý elox
Hmotnosť: 100,04 g
Rozmery: 64,5 x 36,3 x 40,6 cm

Obsah balenia:
Micro kolimátor HOLOSUN HS515CM so solárnym panelom
Vysoká 1/3 a nízka (8mm) montáž
Handrička na čistenie optiky
Šróbovák Torx
Náhradný slot batérie
Nástroj pre vysunutie slotu batérie
Návod v SK

Recenzie produktu Micro kolimátor HOLOSUN HS515CM so solárnym panelom

Hore