Pre profíkov
Top kvalita
Mega výkon

Armasight Drone PRO Digitál 10x zväčšenie

Kategória: Nočné videnie
Kód produktu: DARDROPBB10PAL1
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
2 390.00 € s DPH
  • 10x zväčšenie
  • Puškohľad s digitálnym nočným videním
  • Nastavenie až 7 krížov
  • Ovládanie a nastavenia sú jednoduché a ľahko ovládateľné
  • Vysokovýkonný CCD snímač
  • Variabilná intenzita prísvitu
  • Odnímateľný infračervený prísvit na dlhé vzdialenosti
  • Dvojročná záruka

Extrémne výkonné nočné videnie patrí medzi najpokročilejšie modely vo svojej triede. Ideálny na použitie pri dennom prirodzenom osvetlení ale aj v noci v tme. Armasight Drone PRO je možné ovládať bezdrôtovo. Nočné videnie je vybavené výkonným odnímateľným externým prísvitom. Perfektné rozlíšenie displeja QUAD VGA 1280x960 s možnosťou nahrávania a ukladania na SD kartu. V zariadení je možné nastaviť až 7 krížov vrátane voľby bez kríža. Farebná inverzia kríza (čierna/biela). Použité sú tie najkvalitnejšie materiály, všetko testované v najdrsnejších podmienkach pre dlhú životnosť prístrojov.

Medzi hlavné funkcie patrí: bezdrôtové diaľkové ovládanie, odnímateľný širokouhlý nastaviteľný prísvit a rýchlo-upínací držiak picatiny. Drone PRO je vybavený štandardnou funkciou video vstupu NTSC/PAL, ktorá umožňuje pripojenie na externý video monitor alebo záznam záberov pre dokumentáciu v teréne alebo na účely výcviku. Zariadenie používa rovnaký konektor na pripojenie voliteľného digitálneho videorekordéra a externého prístupu k sieti.  Aby sa vyhovelo individuálnym potrebám používateľov, Drone PRO má rôzne digitálne ovládané možnosti, vrátane prispôsobiteľného jasu displeja, šablóny kriviek a farebnej škáry. Rýchloupínacia montáž Drone PRO je vhodná pre akúkoľvek zbraň Picatinny, alebo Weaver. 

Armasight Drone 10x je považovaný za najľahšie ovládateľné nočné videnie. Armasight Drone 10x je najkompaktnejšie a najľahšie nočné videnie vyrobené vo svojej generácii. Nočné videnie je odolné, telo má vyrobené z hliníku. Svojim elegantným dizajnom zaujme každého. Okrem toho má bezkonkurenčne najjasnejšiu optiku, ako ktorékoľvek iné zariadenie. Nočné videnie je vybavené výkonným objektívom, ktorý poskytuje najvyššie možné rozlíšenie a zachytávanie okolitého svetla. Predné šošovky zaostrovacieho krúžku sú ľahko ovládateľné a umožňujú rýchle nastavenie. Vstavaný, výkonný infračervený prísvit sa dá ľahko aktivovať. To vedie k zvýšeniu jasu obrazu a zvýšeniu rozsahu pozorovania v úplnej tme. Medzi ďalšie funkcie patrí presné horizontálne a vertikálne nastavovanie osnovy a jasu. Zariadenie je vybavené pevnou weaver MIL-STD-1913 lištou.

TELO PRÍSTROJA

Armasight DRONE PRO sa vyznačuje masovými priestorovými vlastnosťami, schopnosťou zhromažďovať neuveriteľné množstvo svetla a odolným ľahkým telom z hliníkovej zliatiny. Nočné videnie je vybavené integrovanou weaver lištou umožňujúcou pripevnenie iného príslušenstva: laserové ukazovátko alebo ďalší infra prísvit.

OPTICKÁ SÚSTAVA

Použité šošovky v Drone 10x sa vyznačujú nebývalo veľkou priepustnosťou zvyškového svetla. Všetky optické členy sú vyrobené z minerálnych skiel, tento pzapríčinil vývoj novej technológie nanášania antireflexných vrstiev, ktoré sú ešte priepustnejšie ako u predchádzajúcich modelov. Drone 10x spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov.

Technická špecifikácia:

CCD Snímač                              Vysoká rýchlosť s vysokou rozlišovacou schopnosťou                                    
Zväčšenie 10x
Spektrálna odozva CCD 0,4 až 1,1
Jas displeja Nastaviteľná v 8 úrovniach
Rozlíšenie  QUAD VGA 1280x960
Čas zapnutia 3 sek
Počet krížov 7
Spektrum čierno/biele
Formát videa PAL/NTSC
Výstupový formát PAL
Nahrávanie videa Voliteľný digitálny video rekordér
Diaľkové ovládanie Bezdrôtové
Ohnisková vzdialenosť 145 mm
Clonové číslo F 1:1,54
Rozsah zaostrenia od 25 metrov do nekonečna
Napájanie 1x CR123 alebo 1x AA
Rozsah dioptrií plus-mínus 5 
Životnosť batérie pri 20°C  až 3 hodiny
Prevádzková teplota -40°C až +50°C
Typ montáže Picatiny, MIL-STD-1913 alebo weaver
Celkové rozmery 260x76x85 mm
Hmotnosť 1002g

Recenzie produktu Armasight Drone PRO Digitál 10x zväčšenie

Hore