Super cena
Mega výkon

Termovízia Pulsar Axion XM30S

Kategória: Termovízie
Kód produktu: BIN77423
Záručná doba: 3 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 769.00 € s DPH
  • Čistý obraz bez šumu
  • Kompaktný rozmery
  • Vysoký výkon
  • Ergonomický dizajn
  • Super AMOLED displej
  • Nový technologický pokrok

Termovízia Pulsar Axion XM30S predstavuje veľmi kompaktné monokulárne zariadenie s optickým zväčšením 4,5x. Zariadenie bolo navrhnuté a vytvorené na základe dosahovania maximálneho výkonu. A to pri najmenších rozmeroch a hmotnosti. To zaručuje pohodlie pri pozorovaní a držaní v ruke. Po uchopení zariadenia sa prsty dokonale prispôsobia na tlačidlá. Nezáleží na tom, či ste na večernom love, či cestujete autom, ste na lodi alebo sa kocháte okolitými živočíšnymi scenériami. Termovízia je vždy pripravená vám poskytovať len tie najlepšie zážitky, vždy a za akejkoľvek situácie.

Axion poskytuje kvalitný obraz s veľkým optickým zväčšením, na základe čoho ponúka pozorovateľovi množstvo živých farieb. A to vďaka novému Super AMOLED displeju. Vytvára taktiež vysokú kontrastnosť a rozlíšenie aj pri nízkych teplotách.

Veľkou výhodou je vstavaný videorekordér a pripojenie k aplikácii Stream Vision. Vaše pozorovania tak dostanú novú úroveň kvality. Jedno stlačenie tlačidla REC vytvára záznamy z pozorovaní, ktoré môže pozorovateľ zdieľať s rodinou a priateľmi. Na zabudovanú 16 GB pamäť sa uloží veľké množstvo hodín záznamov videí a snímok.

Objektív, veľká ohnisková úroveň a najnovší mikrobolometer s technológiou 12 µm predstavujú kombináciu, zaisťujúcu tú najlepšiu detekčnú schopnosť. Napríklad človek alebo iný objekt s výškou 1,8 m dokáže termovízia detekovať v úplnej tme až na vzdialenosť 1700 m.

Axion XM30S pozostáva z ľahkej magnéziovej zliatiny. Zariadenie je oveľa viac pevné a tuhé. Konštrukcia je ale ľahká s kompaktnými rozmermi.

S možnosťou Wi-Fi je zariadenie kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Pripojenie umožňuje možnosti ako napríklad sledovanie obrazu na mobile alebo tablete, sťahovanie nahratých videí a snímok, diaľkové ovládanie, aktualizácie systému a ďalšie funkcie.

Nová rada akumulátora mini B-pack zabezpečuje dlhotrvajúcu dobu prevádzky a možnosťou rýchlej výmeny. Dobíjanie akumulátora je rýchle, na báze dobíjacej stanice, ktorá sa nachádza v balení.

S exkluzívnou schémou elektronických obvodov je zapínanie prístroja veľmi rýchle. Šetrí sa energia a predlžuje sa doba prevádzky. Vypínanie je taktiež veľmi rýchle.

Termovízia je chránená stupňom vodeodolnosti IPX7 pred dažďom, snehom a nepriaznivým vplyvmi počasia. Prevádzkyschopná je aj v hĺbke vody 1 m po dobu 30 minút.

Ďalšou skvelou funkciou je aj aktivácia obrazu v obraze v hornej časti displeja. Axion poskytuje okrem čierno-bieleho zobrazovania a inverzného režimu aj ďalších 6 farebných možností zobrazovania.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 4,5 – 18x
Digitálne zväčšenie: 2,4 až 4x
Mikrobolometer: 320 x 240 px
Rozmer pixelu: 12 mk
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1024 x 768 px
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 1300 m
Ohnisková vzdialenosť: 30 mm
Parametre objektívu: f/1.2
Priemer objektívu: 25 mm
Zorný uhol: 7,3 x 5,5˚
Zorné pole na 100m: 12,8 m
Dioptrická korekcia: ± 5 dpt
Napájanie: 3,0 – 4,2 APS3 (Li-ion) V
Kapacita (C):  3200 mAh
Externé napájanie: 5V – USB
Videorekordér: áno
Veľkosť pamäte: 16 GB
Formát videa a snímky: .mp4 / .jpg
Rozlíšenie videa a snímky: 1024 x 768
Vodeodolnosť: IPX7
Závit: 1/4“
Wi-Fi: áno, 802,11 b/g
USB: áno
Rozmery: 143 x 41 x 69 mm
Hmotnosť: 250 g
Prevádzková teplota: - 25 + 40 ˚C
Prevádzková doba pri 22˚C: viac ako 4 hodiny

Obsah balenia:

Termovízia Axion XM30S
Akumulátor APS3
Nabíjačka akumulátora
USB kábel
Puzdro
Návod na použitie
Záručný list

Recenzie produktu Termovízia Pulsar Axion XM30S

Hore