Laserová strelnica s dlhou zbraňou LaserSniper LaserSniper - The Electronic Shooting Simulator
Zľava 20%

Laserová strelnica s dlhou zbraňou LaserSniper

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: PO20950
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 392.00 € s DPH 1 740.00 €
  • Zábavný simulátor streľby na rôzne scenérie 
  • Možnosť prenájmu alebo odkúpenia 
  • Realistický dizajn zbrane 
  • Kompletné poradenstvo pre správnu inštaláciu 
  • Vhodná na využite počas rôznych akcii

V rámci našej širokej ponuky produktov nájdete aj laserovú strelnicu, ktorá vám prináša množstvo skvelej zábavy. Ide o kompletnú strelnicu, ktorú môžete využiť napríklad vo vašej obývačky, na oslave, tréningu streľby, schôdzi, stretnutí priateľov, stretnutí partnerov alebo len čisto na zlepšenie svojich streleckých zručností. Zábavný simulátor streľby ponúka streľbu napríklad na asfaltové holuby, živú zver, terče, plechovice, ryby, viacero náročností. Samozrejmosťou je plnohodnotná evidencia bodov či prehľadné výsledky. Samotná zbraň je vyrobená z odolnej kombinácie syntetického materiálu a ocele. Vďaka týmto zapracovaným materiálom jej hmotnosť dosahuje úctyhodných 1,2 kg. Dĺžka zbrane je 94 cm. 

Parametre zbrane: 

Farba zbrane: čierna
Materiál: kombinácia syntetického materiálu a ocele
Dizajn: plnohodnotne realistický 
Hmotnosť: 1,2 kg

Pri prenájme laserová strelnica od nás obsahuje: vernú kópiu dlhej zbrane, súbor s množstvom hier, dataprojektor, projekčné plátno, software pre spustenie, notebook. Ku strelnici taktiež ponúkame odborné poradenstvo po telefóne pre správnu inštaláciu, alebo inštaláciu na Vašom mieste. Možné aj odkúpenie strelnice.

Doba prenájmu  Cena prenájmu 
3 hodiny 99 €
1 deň  199 €
2 dni 350 €

Záloha za zapožičanie 1800 €.

Cena za zakúpenie strelnice je 1740€ - balenie pri zakúpení obsahuje: 1 dlhú zbraň, software a kameru. Dataprojektor a plátno nie sú pri zakúpení súčasťou balenia.

Prehľad dostupných hier:

Target practice - jedna z najklasickejších simulátorových streleckých hier. Vašou úlohou je zostreliť všetky terče. Čím bližšie ku stredu terč zasiahnete, tým vyššie skóre získavate. Môžete tak medzi sebou súťažiť a prekónavať najvyššie skóre.

Wildgame hunter - zvieratá sa prechádzajú po lese, čakajú na výstrel od Vás. Dokážete ich všetky trafiť? Nestrieľajte však príliš rýchlo, pretože môžete zasiahnuť svojho kolegu lovca, ktorý sa tiež nachádza v lese.

Clay shooting - klasický Britský šport. Trafte asfaltového holuba vo vzduchu, alebo budete svedkom jeho nehanebného dopadu na zem. Britskí šľachtici praktizujú túto streľbu po celé desaťročia, teraz si ju môžete vyskúšať aj Vy. Britské fúzy nie sú súčasťou balenia :)

Saloon Shootout - najlepší simulátor streľby z divokého západu. Zastreľte kovbojov-gaunerov a nie dámy v núdzi. Pokiaľ teda samozrejme nechcete stratiť body rýchlejšie ako Váš tieň. Nezabudnite si nabiť svoju šesť-ranovú zbraň, keď je prázdna, dokým bude neskoro.

Target Range - päť rán, dva pohyblivé terče. Musíte starostlivo mieriť a strieľať. Snažte sa zasiahnuť cieľ čo najbližšie do stredu a získate viac bodov. Čím ďalej sú ciele, tým ťažšie sa triafajú, ale zároveň získate viac bodov.

Laser Darts - buďte ako Phil Taylor, majster sveta v šípkach. Hrajte šípky ako veľký profík. Ak si zvýšite obtiažnosť, bude oveľa ťažšie zasiahnuť terč. Poďte na to!

Duck Hunting - lovecká hra, v ktorej musí hráč strieľať lietajúce kačice. Môže byť zvolená jedna z troch úrovní obtiažnosti, aby bola kontrolovaná rýchlosť hry a kačíc.

LaserTennis - odpaľujte tenisovú loptičku na svojho súpera. Čím dlhšie je loptička v hre, tým je rýchlejšia a ťažšie sa triafa. Kto nahrá najviac bodov?

Quickshot - presnosť je to, na čom záleží. Existuje viacero terčov, na ktoré môžete vystreliť. Mierte starostlivo, ale zároveň rýchlo, lebo sa ani nenazdáte a terče budú nahradené ďalšími.

Fast Follow - táto hra je predovšetkým o rýchlom rozhodovaní. Budete strieľať na cieľ, alebo nie? Ak zasiahnete cieľ, získate body, ak sa rozhodnete nevystreliť, body Vám budú odpočítané.

Hit the Can - v starej Americkej hre "Hit the Can" sa budete snažiť udržať plechovky vo vzduchu. Znie to oveľa jednoduchšie, ako to v skutočnosti je. Porazte gravitáciu a nahrajte čo najviac bodov.

Aquarius - táto hra je úžasná, a to najmä pre deti. Ryby plávajú a hrajú sa, keď sa zrazu zjavia kraby. Vyplašte kraby tak, že na ne budete mieriť. Čím rýchlejšie kraby odplašíte, tým viac bodov získate. Ak kraby nie sú, plašte iba ryby.

Menu a Admin: 

Menu - vyberte si hru, ktorú chcete hrať a vystreľte na obrazovku, aby ste mohli začať. Nepotrebujete myš ani klávesnicu. Jednoducho vystreľte a hrajte.

Game Admin - prostredníctvom Admina môžete sledovať a porovnávať štatistiky. Tiež môžete vypnúť hry, ktoré nechcete hrávať, alebo naopak, zapnúť hry, ktoré chcete ponúknuť svojim klientom. Vďaka Game Admin-ovi máte úplnú kontrolu nad hrou a detailný pohľad do štatistík.

Recenzie produktu Laserová strelnica s dlhou zbraňou LaserSniper

Hore