Laserová strelnica s dlhou zbraňou LaserSniper

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: PO20950
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 740.00 € s DPH

Vážení priatelia, strelci, poľovníci,

IBO Poľovník Vám prináša opäť viac zábavy... Ponúkame Vám kompletnú laserovú strelnicu do Vašej obývačky, na oslavu, tréning streľby, schôdzu, či stretnutie priateľov, obchodných partnerov, kde môžete cvičiť svoju streleckú zručnosť. Zábavný simulátor streľby na asfaltové holuby, živú zver, terče, plechovice, ryby, viacero náročností, evidencia bodov, prehľadné výsledky...
Teraz si môžete túto laserovú strelnicu prenajať aj od nás a naplno sa zabaviť s rodinou, alebo poskytnúť zábavu svojim zákazníkom či obchodným partnerom.

Pri prenájme laserová strelnica od nás obsahuje:
Vernú dlhú zbraň, súbor s množstvom hier, dataprojektor, projekčné plátno, software pre spustenie, notebook.
Ku strelnici ponúkame odborné poradenstvo po telefóne pre správnu inštaláciu, alebo inštaláciu na Vašom mieste. Možné aj odkúpenie strelnice.


Cena prenájmu na 3 hod. 99 €, na deň je 199 € a na dva dni 350 €.
Záloha za zapožičanie 1800 €

Cena za zakúpenie strelnice je 1740€ - balenie pri zakúpení obsahuje: 1 dlhú zbraň, software a kameru. Dataprojektor a plátno nie sú pri zakúpení súčasťou balenia.

Zbraň:

Zbraň je vyrobená z odolnej kombinácie syntetického materiálu a ocele vďaka čomu má nízku hmotnosť len 1,2 kg. Dĺžka zbrane je 94 cm. Zbraň má realistický dizajn, ktorý pôsobí veľmi hodnoverne.

 

Prehľad dostupných hier:

Target practice

Jedna z najklasickejších simulátorových streleckých hier. Vašou úlohou je zostreliť všetky terče. Čím bližšie ku stredu terč zasiahnete, tým vyššie skóre získavate. Môžete tak medzi sebou súťažiť a prekónavať najvyššie skóre.

Wildgame hunter

Zvieratá sa prechádzajú po lese, čakajú na výstrel od Vás. Dokážete ich všetky trafiť? Nestrieľajte však príliš rýchlo, pretože môžete zasiahnuť svojho kolegu lovca, ktorý sa tiež nachádza v lese.

Clay shooting

Klasický Britský šport. Trafte asfaltového holuba vo vzduchu, alebo budete svedkom jeho nehanebného dopadu na zem. Britskí šľachtici praktizujú túto streľbu po celé desaťročia, teraz si ju môžete vyskúšať aj Vy. Britské fúzy nie sú súčasťou balenia :)

Saloon Shootout

Najlepší simulátor streľby z divokého západu. Zastreľte kovbojov-gaunerov a nie dámy v núdzi. Pokiaľ teda samozrejme nechcete stratiť body rýchlejšie ako Váš tieň. Nezabudnite si nabiť svoju šesť-ranovú zbraň, keď je prázdna, dokým bude neskoro.
Target Range

Päť rán, dva pohyblivé terče. Musíte starostlivo mieriť a strieľať. Snažte sa zasiahnuť cieľ čo najbližšie do stredu a získate viac bodov. Čím ďalej sú ciele, tým ťažšie sa triafajú, ale zároveň získate viac bodov.

 

Laser Darts

Buďte ako Phil Taylor, majster sveta v šípkach. Hrajte šípky ako veľký profík. Ak si zvýšite obtiažnosť, bude oveľa ťažšie zasiahnuť terč. Poďte na to!

Duck Hunting

Lovecká hra, v ktorej musí hráč strieľať lietajúce kačice. Môže byť zvolená jedna z troch úrovní obtiažnosti, aby bola kontrolovaná rýchlosť hry a kačíc.

LaserTennis

Odpaľujte tenisovú loptičku na svojho súpera. Čím dlhšie je loptička v hre, tým je rýchlejšia a ťažšie sa triafa. Kto nahrá najviac bodov?

Quickshot

Presnosť je to, na čom záleží. Existuje viacero terčov, na ktoré môžete vystreliť. Mierte starostlivo, ale zároveň rýchlo, lebo sa ani nenazdáte a terče budú nahradené ďalšími.

 

Fast Follow

Táto hra je predovšetkým o rýchlom rozhodovaní. Budete strieľať na cieľ, alebo nie? Ak zasiahnete cieľ, získate body, ak sa rozhodnete nevystreliť, body Vám budú odpočítané.

Hit the Can

V starej Americkej hre "Hit the Can" sa budete snažiť udržať plechovky vo vzduchu. Znie to oveľa jednoduchšie, ako to v skutočnosti je. Porazte gravitáciu a nahrajte čo najviac bodov.

Aquarius

Táto hra je úžasná, a to najmä pre deti. Ryby plávajú a hrajú sa, keď sa zrazu zjavia kraby. Vyplašte kraby tak, že na ne budete mieriť. Čím rýchlejšie kraby odplašíte, tým viac bodov získate. Ak kraby nie sú, plašte iba ryby.

 

 

Menu a Admin:

Menu

Vyberte si hru, ktorú chcete hrať a vystreľte na obrazovku, aby ste mohli začať. Nepotrebujete myš ani klávesnicu. Jednoducho vystreľte a hrajte.

Game Admin

Prostredníctvom Admina môžete sledovať a porovnávať štatistiky. Tiež môžete vypnúť hry, ktoré nechcete hrávať, alebo naopak, zapnúť hry, ktoré chcete ponúknuť svojim klientom. Vďaka Game Admin-ovi máte úplnú kontrolu nad hrou a detailný pohľad do štatistík.

 

Recenzie produktu Laserová strelnica s dlhou zbraňou LaserSniper

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore