Pažba RX. HELIX SPEEDSTER OR - komplet

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: MK5021202-1
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 250.00 € s DPH
  • Speedster disponuje sadou bodiek, ktoré sú extrémne mäkké a ľahké. Možnosť jednoduchej výmeny bez použitia náradia a tým i meniť dĺžku pažby
  • Speedster má nastaviteľnú výšku lícnice. Vďaka funkcii Memory cheek so zmačknutím jedného tlačidla vysunie lícnicu do prednastavenej výšky
  • Speedster a jeho Omega-grip umožňuje bezpečné, jednoduché, pohotové a rýchle ovládanie zbrane
  • Speedster je vybavený High-Tech plastovou pažbou zaisťujúci príjemný a nekľavý úchop zbrane

Pažba s novým revolučným syntetickým materiálom vystupuje v novom smerovaní ako lovecká puška. Vrcholom je otvorený OmegaGrip, ktorý umožňuje pohodlnejšie a pevnejšie držanie zbrane. Pretože dobrá ergonómia počas výstrelu je dôležitým faktorom pri presnosti. Novinkou je tiež automaticky nastaviteľná lícnica, ktorú je možné nastaviť vo výške stlačením tlačidla, čo je dôležitá výhoda pri rýchlom nastavení výšky lícnice.

Pažbu je možné v priebehu pár minút namontovať na akýkoľvek iný HELIX. Či už je to Helix Black, Helix Alpinist túto pažbu prehodíte za pár minút. Špičkové materiály a odladená ergonómia, ktorá posúva hranice každého lovca. Pažba sa dodáva v kompletnom sete spolu s kľúšom na jednoduchú výmenu. 

Recenzie produktu Pažba RX. HELIX SPEEDSTER OR - komplet

Tono
Super, že je možnosť vymeniť klasickú pažbu aj predpažbie, za takýto set. Lepšie sa drží a má vplyv aj na samotnú presnosť. Doporučujem.

Hore