Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Kód produktu: AL03
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
7.00 € s DPH

Obranný sprej CR, vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze okamžite paralyzuje útočníka a tento produkt osobnej ochrany sa právom zaraďuje medzi najkvalitnejšie výrobky tohoto druhu na trhu.

Špeciálny obranný sprej v kompaktnejšom balení s jednoduchou poistkou je možné nosiť bezpečne aj vo vrecku bez rizika samovoľného spustenia. Extrémny účinok syntetickej látky CR zaručuje spacifikovanie akéhokoľvdk útočníka. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekúndach po aplikácií kasera. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dotatok času na útek. 

Kaser je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 0,8 - 3 metre, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou kasera je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Kaser spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa kasery považujú za najlepšiu sebaobranu.

Balenie: 40ml s poistkou

Dosah: do 4m

Recenzie produktu Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Anonym
...neskusal som ho, nebola moznost, ale snad funguje :D
Anonym
Účinný, skladný

Hore