Obranný sprej proti medveďom - Bear spray kaser CR 150ml

Kód produktu: AL06
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
34.90 € s DPH
  • Dostrek až 10 metrov
  • Účinok je okamžitý
  • Najsilnnejšia látka na trhu
  • Najúčinejšia obrana proti medveďom
  • Overené v praxi
  • Vybavený poistkou

Obranný kaser proti medveďom, vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze okamžite paralyzuje útočníka a tento produkt osobnej ochrany sa právom zaraďuje medzi najkvalitnejšie výrobky tohoto druhu na trhu. CR spreje sú vhodné aj pre použitie proti útočiacim zvieratám. Kaser proti medveďom je reálne vyskúšaný a overený v praxi. Vysoký tlak v nádobe kasera zaisťuje rýchlosť látky až 114 km/h čo zabezpečí že ho môžete použiť aj v proti vetre. 

Obranný sprej proti medveďom je jednou z najúčinnejších možnosti ako sa ubrániť proti medveďovi v prípade napadnutia. Účinok je zaručený aj proti útočiacim psom či iným zvieratám. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekundách po aplikácií kasera. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dotatok času na útek. V Kanade je kaser na medveďov povinná výbavan každého turistu. 

Kaser je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je do 10 metrov, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou kasera je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočník nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Kaser spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa kasery považujú za najlepšiu sebaobranu.

Balenie: 150 ml s poistkou

Dosah: do 10m

Recenzie produktu Obranný sprej proti medveďom - Bear spray kaser CR 150ml

Erik
Je menší a lahší kupil som dva pre rodinu chodíme dosť po horach dufam že ho nikdy nebudem musieť použiť
Yogi
Raz som ho musel použiť chodím fotiť medvede možno mi zachránil život ten medveď sa okamzíte otočil a prášil preč ak by som ho nemal pri sebe neviem si predstaviť čo by sa stalo

Hore