Obranný sprej TETRAO - Special Army spray CR 40ml

Kód produktu: AL03
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
7.00 € s DPH

Obranný sprej TETRAO je vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze okamžite paralyzuje útočníka a tento produkt osobnej ochrany sa právom zaraďuje medzi najkvalitnejšie výrobky tohoto druhu na trhu.

Špeciálny obranný sprej v kompaktnejšom balení s jednoduchou poistkou je možné nosiť bezpečne aj vo vrecku bez rizika samovoľného spustenia. Extrémny účinok syntetickej látky CR zaručuje spacifikovanie akéhokoľvek útočníka. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekúndach po aplikácií. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dotatok času na útek. 

Je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 0,8 - 3 metre, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa spreje považujú za najlepšiu sebaobranu.

Parametre produktu:

Balenie: 40ml s poistkou
Dosah: do 4m

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Obranný sprej TETRAO - Special Army spray CR 40ml

Anonym
...neskusal som ho, nebola moznost, ale snad funguje :D
Anonym
Účinný, skladný

Hore