Terénne auto RAM 2500 Power Wagon s Ducati Scrambler BRUDER

Kategória: Hračky
Kód produktu: BRU2502
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Potešte svoje dieťa originálnou hračkou obľúbenej nemeckej značky BRUDER. Nádherný model RAM 2500 Power Wagon je skvelým pomocníkom na prevoz motocykla Ducati Scrambler Desert Sled v teréne. Všetky dvere na RAM sú otváracie a poskytujú priestor pre 4 figúrky. Model je vybavený ovládaním prednej nápravy predĺžením volantom a odpruženou nápravou. Volant je súčasťou balenia. Motorka Ducati je upevnená držiakmi.

- Otváracie dvere (Pravé, ľavé, batožinový priestor)

- Štandardný adaptér pre príslušenstvo BRUDER na nárazníku.

- Strešné okno pre vloženie predĺženého volantu

- Transportný držiak pre motocykel

- Priestor pre 4 figúrky BWorld

Sklá kabíny sú vyrobené z priehľadného a vysoko kvalitného plastu. Ľavé dvere, pravé dvere a dvere batožinového priestoru sú otváracie. Nechýba štandardný adaptér pre príslušenstvo BRUDER na nárazníku, napríklad navijak. Pre vloženie predĺženého volantu slúži strešné okno. Tento model je ďalej vybavený transportným držiakom pre motocykel, motocykel s riadenou prednou vidlicou, pružinovým závesom a rozkladacím bočným stojanom. Šofér v štýlovom oblečení je vybavený prilbou a rukavicami.

Súčasťou balenia je RAM 2500 Power Wagon, motocykel Ducati Scrambler Sled a figúrka vodiča. Táto nádherná a dokonalá replika má vynikajúce a detailné spracovanie podľa skutočnosti a je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov.

  • Dokonalá replika v mierke 1:16
  • Vyrobené v Nemecku
  • Odporúčaný vek: 4+
  • Rozmery: 40 x 17 x 15 cm

Recenzie produktu Terénne auto RAM 2500 Power Wagon s Ducati Scrambler BRUDER

Hore