Vábnička TETRAO - rujná jelenica TETRAO VÁBNIČKA RUJNÁ JELENICA - Majster Európy Jaroslav Mlynárik predstavuje našu novinku!
Zľava 12%

Vábnička TETRAO - rujná jelenica

Kategória: Vábničky
Kód produktu: TX-GV-RJEL
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
28.90 € s DPH 33.00 €
  • Dokonalý overený zvuk rujnej jelenice
  • Možnosť nastavenia výšky tónu vábničky
  • Skladá sa z troch odnímateľných častí
  • Možnosť využitia aj na vábenie dančej zveri počas ruje

TETRAO vábnička je inovatívna vábnička s nastaviteľným tónom overeného zvuku rujnej jelenice, ideálna na vábenie jeleňov počas ruje. Na vábničke je možnosť regulácie výšky tónov. Vábnička rujná jelenica, či danielka je univerzálna a vieme na nej dokonale napodobniť hlas rujnej jelenice alebo komunikáciu u samčej jelenej alebo danielej zveri. Zvuk rujnej jelenice je tak veľmi účinný, že dokáže pritiahnuť aj vyčerpané jelene v ruji, alebo aj keď má samec svoju čriedu jeleníc. Pre hľadajúce jelene, ktoré ešte nemajú jelenice, tento zvuk pôsobí doslova ako magnet. Vábnička sa taktiež používa, pokiaľ sa neviete dostať k jeleňovi a nepomáhajú ani žiadne ručadlá a vábce.

Vábnička TETRAO sa skladá z troch odnímateľných častí - náustka, rukoväte s trstenicou a rezonančnej trubice - a ponúka pohodlie a jednoduché používanie. Nastavenie tónu je jednoduché: nasuňte gumový krúžok na zvolenú drážku náustka a zmeňte výšku tónu. Vábničku naladíme na hlas rujnej jelenice tak, že od najhrubšieho konca vábničky posunieme gumový prúžok cca 5 mm. Položíme si pery na gumový krúžok a do vábničky jemne a krátko fúkame, čím vytvárame zvuk EHHH-EHHH-EHHH. Druhov rukou si modulujeme zvuk alebo intenzitu pomocou takzvaného zvukového lievika. Na vábničku vieme vylúdiť aj zvuk pri komunikácií danielej zveri, čo nám môže poslúžiť pre privábenie daniela v ruji.

Pomocou tejto jedinečnej vábničky TETRAO sa prenesiete do sveta zvukov divočiny a priblížite sa k zveri, tak ako nikdy predtým. Odteraz nebude vaša poľovnícka výbava kompletná bez tejto inovatívnej vábničky rujnej jelenice, ktorá vám umožní úplne nový rozmer možností vábenia v ruji.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Vábnička TETRAO - rujná jelenica

Anonym
Čo som si objednal aj prišlo včas a je to ten tovar čo som chcel Vabnicka
Anonym
Čo som si objednal aj prišlo včas a je to ten tovar čo som chcel Vabnicka

Hore