Automatická vrhačka asfaltových holubov Promatic Merlin

Kód produktu: PRMTC-MLT/UK
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 790.00 € s DPH
  • Kapacita 150 holubov
  • Napájanie na 12 V batériu
  • Vrhacia vzdialenosť na 55 metrov
  • Maximálne prevýšenie 10-40°
  • Uvoľnenie nožným pedálom s dĺžkou kábla 50 metrov

Merlin je vrhačka asfaltových holubov s kapacitou 150 ks, čo z neho robí vynikajúcu vrhačku pre domáce použitie, juniorov a začiatočníkov. Rovnako ako všetky vrhačky Promatic je robustný a prenosný. Vrhačka asfaltových holubov Promatic Merlin obsahuje vysoko kvalitné komponenty a je za prijateľnú cenu. Merlin sa dodáva so stacionárnou základňou pre nohy alebo si môžete dokúpiť vozík pre jednoduchú manipuláciu.

Vrhacia vzdialenosť až 55 m s kapacitou 150 holubov. Napájanie je zabezpečené na 12 V batériu. Vďaka svojím malým rozmerom sa dá používať kdekoľvek na voľnom priestranstve. Automatická vrhačka holubov sa vyznačuje hlavne jej nízkou hmotnosťou a to iba 35 kg. Vrhačka Promatic Merlin ponúka možnosť zmeny vrhacieho uhla v rozmedzí 10-40°. Uvolnenie asfaltového holuba je jednoduché a celá vrhačka sa ovláda nožným pedálom s dĺžkou kábla 50 metrov. 

Je to zariadenie, ktoré pohodlne a efektívne vypúšťa asfaltové terče do vzduchu. Tichý motor má rýchly cyklus, kratší ako 1,5 sekundy. Dá sa nastaviť uhol vrhnutia terča, takže môžete strieľať vysoké oblúkovité holuby alebo nízko nad zemou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej a vysoko kvalitnej ocele a hliníka. Táto vrhačka Vám poskytuje nekonečné variácie streľby a znásobuje Váš úspech pri love.

Rozmery: 120 x 56 x 96 cm
Hmotnosť: 35 kg

Recenzie produktu Automatická vrhačka asfaltových holubov Promatic Merlin

Hore