Prenájom vrhačky asfaltových holubov so sedadlom - dvojvrh

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
18.00 € s DPH

Vážení strelci, streleckí nadšenci, máme pre Vás super ponuku.... keď dostanete chuť, ísť si cvične zastrieľať s kamarátmi alebo sa zabaviť, už nemusíte platiť strelnice a čakať na termíny, kedy bude priestor voľný...ponúkame Vám jednoduchšie riešenie.... Naša firma IBO Vám ponúka prenájom špičkovej cvičnej vrhačky asfaltových holubov. Vrhačka asfaltových holubov na Vaše hobby použitie z kvalitných materiálov Vám okamžite premení Vaše hobby na super zábavu.

Táto vrhačka patrí medzi najvýkonnejšie vo svojej kategórii. Vďaka svojím malým rozmerom sa dá používať kdekoľvek na voľnom priestranstve.  Je to zariadenie, ktoré pohodlne a efektívne vypúšťa asfaltové terče do vzduchu alebo po zemi naraz. Vrhačka sa naťahuje ručne, dá sa nastaviť uhol vrhnutia terča každej zvlášť, takže môžete strieľať vysoké oblúkovité holuby, nízko nad zemou alebo skákajúceho králika. Posuvný nastaviteľný klip umožňuje rýchlosť a zmenu smeru. Dá sa namontovať na štandardné ťažné zariadenie vozidla. Konštrukcia je vyrobená z odolnej a vysoko kvalitnej ocele a hliníka. Táto vrhačka Vám poskytuje nekonečné variácie streľby a znásobuje Váš úspech pri love.

Rozmery:    60,3 x 34,3 x 33 cm
Hmotnosť:   34,5 kg


Cena prenájmu tejto vrhačky je 18 Euro na deň alebo 35 Euro na víkend. K prenájmu vrhačky získate aj 5% zľavu na kúpu balenia asfaltových holubov.
Taktiež Vám ponúkame na predaj ďalšie automatické, manuálne či ručné vrhačky asfaltových holubov, veľké množstvo doplnkov pre zábavu a cvičnú streľbu ako sú pohyblivé a stabilné terče, 3D terče z extrémne tvrdých, ale flexibilných materiálov, unikajúce terče, lapače projektilov a pod.
Neváhajte a spravte si super víkend plný zábavy s hračkami od IBO Poľovník...