Adaptér CZ 75 KADET 2

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
591.00 € s DPH

Druhá generácia samostatného výmenného systému CZ 75 ADAPTÉR KADET 2 je príslušenstvom pištolí rady CZ 75 (vrátane CZ 75 B Ω), CZ 85 a CZ SP-01 umožňujúcim streľbu nábojmi kalibru .22 LR. Adaptér má vlastné výškovo aj stranovo nastaviteľné mieridlá, takže neovplyvňuje nástrel pôvodnej pištole z uvedených rád. Takisto ostatné typické vlastnosti pištolí zostávajú zachované.

Pri použití adaptéra na pištoliach CZ 75 Compact, CZ 75 D Compact, CZ 75 P-01 a CZ 75 P-06 je nevyhnutné upozorniť na nenadväzujúce línie adaptéra a rámu kompaktnej veľkosti. Dôvodom je optimalizácia adaptéra Kadet 2 pre rám pištole štandardnej veľkosti. Montáž adaptéra odporúčame zveriť odbornej dielni či puškárovi. Správnu funkciu kompletu zaručuje lícovanie adaptéra s rámom pištole. Výnimkou, kde nie je možné tento adaptér použiť, sú pištole CZ 75 TACTICAL SPORT a CZ 75 SP-01 Phantom.

Recenzie produktu Adaptér CZ 75 KADET 2

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore