Set na čistenie zbrane Fluna Tec

Kód produktu: EH520511
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
49.90 € s DPH

Výhodný set pre dokonale čistenie zbrane a zbavenie nečistôt. Set obsahuje nasledovné: 

Odmasťovač 100 ml: 

Keramické mazivo je prípravok na čistenie a odmasťovanie od olejov, tukov a voskov. Čistí tiež usadeniny od strelného prachu aj potu na rukách. Je možné ho použiť manuálne alebo v ultrazvukovom čistiacom stroji.

Čistiaca pasta na hlaveň 50 g: 

Vysoko kvalitná čistiaca pasta na hlaveň zbrane. Slúži na odstránenie strelného prachu a kovových zostatkov projektilu z hlavne zbrane, najmä olova, medi alebo tombaku. Môže sa použiť na hladké, ako aj ťahané hlavne krátky a dlhých zbraní.

Keramické mazivo 100 ml: 

Fluna keramické mazivo je vysoko kvalitný keramický povlak pre všetky typy strelných zbraní. Napriek svojej extrémnej klzkosti je Fluna GunCoating bez zvyškov, vytvára na zbrani neviditeľný suchý film a zvyšuje kĺzavé vlastnosti pohyblivých častí na zbrani. Fluna GunCoating kompenzuje mikroskopicky malé praskliny a drážky a trvalo vyhladzuje ošetrené povrchy. Opotrebenie je obmedzené na minimum.,

Handrička z mikrovlákna 40x40 cm

Recenzie produktu Set na čistenie zbrane Fluna Tec

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.