Guľová kozlica HAENEL Jaeger 8.11

Kód produktu: HN31
Záručná doba: 5 rokov
Dostupnosť: Dostupný
2 550.00 € s DPH
  • hmotnosť zbrane len 2,8 kg
  • prehľadné pevné mieridlá
  • chrbtové napínanie
  • elegantná bavorská pažba z orechového dreva

Guľová kozlica HAENEL Jaeger 8.11 je vybavená jednospúšťou, má chrbtové napínanie reagujúce na vychýlenie temennej páčky, pevné mieridlá sú prehľadné a prispôsobené k lovu pohybujúcej sa zveri, spúšťanie je aj bez napínáčika veľmi jemné a nedochádza ku strhávaniu. Celková váha zbrane je len 2,8 kg a dĺžka iba 980 mm. Zbraň je dostupná v kalibroch 8x57IRS a 9,3x74R.

Stále rastúci dopyt po kvalitných viachlavňových zbraniach strednej triedy dal vzniknúť modelovej rade zbraní, kam patrí guľová kozlice Haenel Jaeger 8.11 a gulobroková kozlica Haenel Jaeger 8.10. Oba modely sú vyrobené modernými technológiami a vyznačujú sa predovšetkým konštrukčnou príbuznosťou s tradičnými a osvedčenými výrobkami Merkel SL a B3. Zbrane využívajú osvedčenú koncepciu voľného hlavňového zväzku "FREE FLOATING". Hlavne sú tak na sebe nezávislé a umožňujú príslušné nastavenia na požadovaný sústrel v rámci možného konštrukčného rozsahu. Ani väčší počet výstrelov potom výrazne neovplyvňuje presnosť streľby, ako je to u pevne spojených hlavňových zväzkov. Hlavne sú vybavené integrovanou lištou pre pripevnenie montáže.

Zbrane majú štíhly a kompaktný design. Pažba netradičného bavorského vzhľadu s lícnicou je vyrobené z kvalitného orechového dreva s elegantnou laserom vypaľovanou rybinou. Pažba je zakončená gumovou pätkou. Vďaka baskule z ľahkých zliatin bolo dosiahnuté veľmi nízkej celkovej váhy.

Dĺžka hlavne: 550 mm
Celková dĺžka: 980 mm
Hmotnosť: 2,8 kg
Kaliber: 8x57IRS, 9,3x74R

Recenzie produktu Guľová kozlica HAENEL Jaeger 8.11

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore