Guľovnica CZ 527 SYNTHETIC

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
749.00 € s DPH
  • Uzáverový systém v skutočnej "mikro" veľkosti
  • Riadené podávanie náboja
  • Kovaná hlaveň
  • Jednospúšť s francúzskym napináčikom
  • Ľahká demontáž pre čistenie a bežnú údržbu
  • Vysoká presnosť, spoľahlivosť a životnosť

CZ 527 Synthetic je výrazne modifikovaná guľovnica CZ 527, konštruovaná pre široko rozšírený náboj .223 Rem. s priemernou úsťovú rýchlosťou strely 1000 m/s. Hlaveň so 6 drážkami so stúpaním 9" zaručuje vysokú presnosť streľby. Úplne nová pažba typu American a 3-ranový kovový zásobník, ktorý nenarušuje tvar pažby, zabezpečujú vysoký komfort pri streľbe. Zbraň je vhodná do extrémnych podmienok lovu. Všetky pažby Synthetic majú novú a pre úchop prívetivejšiu povrchovú úpravu SOFT TOUCH.

CZ 527 má uzáverový systém typu Mauser skutočnej "mikro" dĺžky s riadeným podávaním náboja, vyberateľný zásobník a kovanú hlaveň. Jednospúšťový mechanizmus je štandardne vybavený regulovateľným napináčikom, na zvláštnu objednávku bez napináčika. Vlastná spúšť má reguláciu odporu a dĺžky chodu. Dvojpolohová poistka zaisťuje zbraň proti odpáleniu a súčasne zaisťuje záver proti otvoreniu. Na upevnenie držiaka optického zameriavača slúžia drážky v hornej časti puzdra záveru široké 16 mm.

Parametre:

Hmotnosť: 2,61 kg
Kaliber: .223 Rem. (9")
Pažba: polymérová so soft touch
Podávacie zariadenie: zásobník
Mieridlá: bez mieridiel
Spúšť: jednospúšť s napináčikom
Hlaveň: kovaná
Botka: -
Kapacita schránky: -
Kapacita zásobníka: 3
LOP: -
Šírka zbrane: 77 mm
Výška zbrane: 180 mm
Dĺžka hlavne: 550 mm
Celková dĺžka: 1025 mm

Recenzie produktu Guľovnica CZ 527 SYNTHETIC

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore