Guľovnica CZ 557 LUX

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
949.00 € s DPH
  • Lôžko vyrobené z jedného kusa materiálu s integrovanou rybinou pre montáž puškohľadu
  • Kovaná hlaveň najvyššej kvality
  • Ľahké vyhadzovanie nábojníc
  • Krátky vyťahovač a upravený vyhadzovač pre hladký chod
  • Napnutie bicieho mechanizmu je signalizované z uzávierky vystupujúcim výstražníkom
  • Nastaviteľný odpor a dĺžka chodu spúšte
  • Možnosť otvoriť záver aj pri polohe zaistené
  • Plávajúca hlaveň

CZ 557 LUX je model s otvorenými mieridlami s výškovo nastaviteľnou muškou a so svetlovodným vláknom pre lepšiu čitateľnosť. Hlavnou prednosťou tohto modelu je pažba s lícnicou, ktorá je vyrobená z kvalitného tureckého orecha a opatrená povrchovou úpravou olejovaním. Ergonomicky vyhovuje širokej škále užívateľov. Vďaka originálnemu tvarovaniu je pažba vhodná ako k streľbe cez otvorené mieridlá tak aj optiku. Úchopové plochy sú zdrsnené novým typom rybiny.

V CZ 557 sa skĺbili desaťročia skúseností konštrukcie a výroby zbraní spolu s užívateľskými skúsenosťami lovcov, ktoré vyústili do využitia najmodernejších materiálov a technológií. Vznikla tak moderná guľovnica tradičného vzhľadu s jedinečnými užívateľskými vlastnosťami, ktorú ocenia všetci strelci, od začínajúcich až po profesionálov, ktorí vystrieľajú tisíce rán ročne.

Tento model je dostupný ako v schránkovom prevedení s kapacitou 5 nábojov tak v zásobníkovej verzii (4 alebo 10-ranovej). Zásobník je dostupný v kalibroch .308 Win. a 243 Win.

Parametre:

Hmotnosť: 3,30 kg
Kaliber: .243 Win. (10"), .30-06 Sprg. (10"), .308 Win. (10"), 270 Win. (10"), 6,5x55 SE (8,6"), 7x64 (8,7"), 8x57 IS (9,4")
Pažba: orechová
Podávacie zariadenie: schránka, zásobník
Mieridlá: nastaviteľné
Spúšť: nastaviteľná
Hlaveň: kovaná
Botka: -
Kapacita schránky: 5
Kapacita zásobníka: 4
Lícnica: Áno
LOP: -
Šírka zbrane: 87 mm
Výška zbrane: 183 mm
Dĺžka hlavne: 520 mm
Celková dĺžka: 1063 mm

Recenzie produktu Guľovnica CZ 557 LUX

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore