Opakovacia guľovnica HAENEL Jaeger 10 COMPACT SD
Zľava 25%

Opakovacia guľovnica HAENEL Jaeger 10 COMPACT SD

Kód produktu: HN14
Záručná doba: 5 rokov
Dostupnosť: Dostupný
1 019.00 € s DPH 1 359.00 €

Zľava - 25% platí na vybrané kalibre a prevedenia zbraní ktoré máme skladom. Po rezervácií vás budú naši pracovníci kontaktovať.

pažba vyrobená s kvalitného plastu
rýchle prebíjanie
bezpečné uzamykanie tromi ozubmi

Plastová pažba nie je len vecou vkusu, ale má aj výhodu vyššej odolnosti proti poškriabaniu pri pohybe v hustejšom poraste alebo proti poškodeniu pri pádoch. Nový model, ktorý spája ideálne vlastnosti varmint hlavne s kompaktnosťou. Vďaka týmto vlastnostiam sa stáva ideálnym spoločníkom pri ťažkých dohľadávkach aj pri love na väčšie vzdialenosti. Nemá prakticky žiadne nároky na údržbu je vhodná pre aktívnych poľovníkov, ktorí hľadajú kvalitnú, funkčnú a odolnú pracovnú zbraň. Výrobca pri modeli opakovacej guľovnice HAENEL Jaeger 10 COMPACT SD zapracoval najmä na praktických detailoch. Je treba teda oceniť predovšetkým bezpečné uzamykanie tromi ozubmi, hladký a presný chod záveru s rotáciu iba 60 stupňov. Prebitie je tak pri tejto konštrukcii veľmi rýchle. Štandardom je aj spúšť s napináčikom. Pažba z odolného plastu ukončená gumovou pätkou neobyčajne dobre sedí. Zbrane sú vybavené vyberateľným zásobníkom s kapacitou 3 +1 a dostupné v širokej škále kalibrov.

Dĺžka hlavne: 510
Priemer hlavne: Semiw. Ø19
Celková dĺžka: 990 mm
Hmotnosť: 3 kg
Kaliber: .223 rem., 243Win., 6,5x55SE, 6,5 creedmoore, .308Win., .30-06Spr., 8x57IS, 9,3x62, 
Kapacita zásobníka: 3+1
Pažba Plast
Mieridlá: Nemá

Recenzie produktu Opakovacia guľovnica HAENEL Jaeger 10 COMPACT SD

Peter
Používam ju ako "pracovnú" zbraň na dohľadávky, ale rád si s ňou zapoľujem aj na posliedke. Šikovná krátka hlaveň ideálna na predieranie sa hustým terénom. Kvalitné prevedenie, som maximálne spokojný.
Jožo
Zbraň vlastním už 2 sezóny, zatiaľ som maximáne spokojný. Používam ju prevažne do pohonu a na dohľadávky.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore