Pištoľ TAURUS G3 Black 9mm - 17 rán

Kód produktu: TAU2007161
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
499.00 € s DPH

Taurus G3 Black 9mm – 17 rán predstavuje pištoľ s osvedčeným rámom v polymérnom profile. Konfigurácia celého rámu s veľkorysými povrchmi, ktoré sú vlnité, poskytuje maximálne bezpečie a kontrolu držania vo všetkých streleckých situáciách. Bočné strany rukoväte umožňujú rýchle a bezpečné uchopenie do ruky. Je vybavená praktickou Picatinny lištou, ktorá je kompatibilná pre všetky druhy príslušenstva. Bezpečnostná poistka je umiestnená na palec tak, aby bolo jej používanie bezpečné a ľahké.

2722 g spúšť pištole je konštruovaná s pomocou plynulého nábehu. Jej zlom je ostrý a čistý. Jednočinný a dvojčinný režim je zabezpečený zámkom úderníka. S uchytením rukoväte nemajú problém ani strelci s väčšími rukami. Vďaka úchopovej plochy na rukoväti je váš úchop vždy komfortný a pohodlný. Tak isto ako aj drážky na prednej a zadnej strane zbrane. Zbraň sa dodáva so 17-ranovým zásobníkom a 15-ranovým, náhradným zásobníkom. Náhradný zásobník predstavuje pomôcku pre rýchle prebitie. Tiež je dodávaný s mieridlami s bielymi bodkami. Predné mieridlo – biely bod, zadné biele mieridlo. Na stranách rukoväte sú priehlbiny pre palec a prsty. Ovládanie pištole je vždy jednoduché. Nemusíte sa tak báť, že budete pri streľbe meniť úchop.

Parametre produktu:

Kaliber: 9 mm Luger
Kapacita zásobníka: 17 + 15 nábojov
Predné mieridlo: pevné
Zadné mieridlo: nastaviteľné do strany
Rozmery (DxŠxV): 185x30x132 mm
Dĺžka hlavne: 101,6 mm
Hmotnosť: 704 g

Recenzie produktu Pištoľ TAURUS G3 Black 9mm - 17 rán

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore