Pištoľ TAURUS G3C 9mm BK/BK 3.26 3x12

Kód produktu: TAU2008524
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
639.00 € s DPH

Taurus G3C 9 mm BK/BK 3.26 3x12 patrí do série G, ktorá sa stala kompaktná a patrí medzi najpopulárnejšie krátke zbrane na osobnú ochranu. Jej spoľahlivosť, odolnosť a funkčnosť sa tak posunula na ďalšiu, vyššiu úroveň. Jej kompaktné vlastnosti a rozmery sú veľmi presvedčivé. Od jej "sestry" G3, vytvára primeranú rovnováhu v pomere výkon a výkon pri každej situácii.

Pri tvorbe tejto pištole sa inžinieri vo výrobe Taurus riadili dvoma základnými cieľmi. Sú nimi zdokonaľovanie a zachovávanie kľúčových vlastností. S nimi je Taurus G3C veľmi obľúbený medzi športovými strelcami a odborníkmi z praxe so zbraňami. Nové funkcie, ktorými disponuje, zlepšujú celkový výkon zbrane, taktiež odolnosť, potenciál a prispôsobenie. Priechodné štandardné zadné drážky sú doplnené prednými drážkami, aby poskytli majiteľovi kvalitnejšie a pohodlnejšie držanie vo všetkých situáciách. Drážky uľahčujú manipuláciu so zbraňou. Bez ohľadu na to, akú činnosť vykonávate, alebo na veľkosť ruky. Indikátor úrovne nabíjania nahradil mechanický indikátor, ktorý sa nachádza na modeli G2C.

Kvalitnejšiu a lepšiu odolnosť voči opotrebovaniu poskytuje ochrana voči korózii, ktorá vzniká poveternostnými vplyvmi. Ochranu predstavuje povlak Tenifer – disponuje robustnejším povrchom, ktorý minimalizuje odieranie, naopak maximalizuje odolnosť voči korózii. Všetky prvky, ktorými sa zbraň ovláda sú chránené teflónovým, čiernym povlakom. Výhodou teflónu nie je len odolnosť voči korózii ale aj zníženie trenia pre spoľahlivú a dlhodobú životnosť zbrane.

G3C vybavená štandardným celooceľovým zadným mieridlom a predným mieridlom. Ten je navrhnutý pre každodenné náročné používanie. Zadné mieridlo je vytvorene tak, aby znižovalo oslnenie a tak rýchlejšie dokázal zamerať obraz. Je prispôsobené rozmerom, ktoré sú dostupné a kompatibilné u väčšiny dodatočných mieridiel, kompatibilným rozmerom. Sú dostupné na väčšine mieridiel.

Pištoľ má prepracovaný plochý povrch spúšte, ktorý sústreďuje tlak prstov na prednú časť, aby sa dosiahla rovnomernejšia spúšť. Zatiaľ čo útlm spúšte je kratší, umožňuje ďalšie rýchlejšie výstrely. Minimalizuje tendenciu trhania a obmedzuje poruchy zarovnávania zraku. Dodáva sa s tromi 12-ranovými zásobníkmi.

Technické parametre:

Kaliber: 9 mm Luger
Kapacita zásobníka: 12 nábojov
Systém: Striker Fired
Mieridlo: Bočne nastaviteľné zadné mieridlo, pevné predné mieridlo (White Dot)
Poistky: úderník, manuálne, spúšť
Materiál rukoväte: polymér
Materiál hlavne: legovaná oceľ
Povrchová úprava: Tenifer Matte Black
Dĺžka hlavne: 82 mm
Celková dĺžka: 158 mm
Šírka: 31 mm
Výška: 128 mm
Hmotnosť: 620 g

Recenzie produktu Pištoľ TAURUS G3C 9mm BK/BK 3.26 3x12

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore