Obranná plynová pištoľ EKOL Aras Magnum Shiny Chrome 9 mm
Zľava 10%

Obranná plynová pištoľ EKOL Aras Magnum Shiny Chrome 9 mm

Kód produktu: EK6081
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
69.00 € s DPH 77.00 €

Obranná plynová pištoľ EKOL Aras Magnum Shiny Chrome je replikou Browningu GPDA 9, takže patrí medzi väčšie pištole. Zaujímavosťou tejto zbrane je, že nemá klasickú poistku, ale bezpečnostným prvkom je vypúšťač kohúta do bezpečnostného ozubu tak, ako je to aj pri ostrej verzii. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nadstavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15 mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Aras Magnum Shiny Chrome zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 14
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 790 g
Rozmery: 194 x 127 mm
Farba: lesklý chróm

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Aras Magnum Shiny Chrome + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Aras Magnum Shiny Chrome 9 mm

Anton
vysoka profesionalita tejto znacky zarucuje super komfort a super odlonost tejto zbrane ktoru vlastníim uz 4roky a nemenil by som
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore