Obranná plynová pištoľ EKOL Botan Black 9 mm

Kód produktu: EK200
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
54.00 € s DPH

Obranná plynová pištoľ EKOL Botan Black patrí medzi najmenšie a najľahšie obranné expanzné zbrane. Je podobná modelu EKOL Agent, ale má polymérový rám, čo túto pištoľ robí ešte ľahšou. Zbraň je svojimi miniatúrnymi rozmermi a nízkou hmotnosťou ideálnou obrannou zbraňou pre ženy. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nástavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15 mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Botan Black zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 6+1
Spúšťový mechanizmus: Single Action
Hmotnosť: 453 g
Rozmery: 123 x 98 mm
Farba: čierna

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Botan Black + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nástavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Botan Black 9 mm

oski
top kvalita.krasne funguje už ju mám 3roky a zatial fakt spokojnost
Bartolomej
spoľahlivá, strieľa dobre, super cena
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore