Obranná plynová pištoľ EKOL Gediz - Matná Čierna 9 mm

Kód produktu: EK72019
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
94.00 € s DPH

Obranná plynová pištoľ EKOL Gediz je vernou replikou preslávenej pištole Glock. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nástavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Gediz zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 17+1
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 850 g
Rozmery: 162 x 115 mm
Farba: Matná čierna

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Gediz + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Gediz - Matná Čierna 9 mm

Kamil
spoľahliva, dobre sa drží, nezasekáva sa, nastavec na svetlice sučasťou
wans
EKOL JE EKOL...Ja som max.spokojný s touto zbranou nakolko je fakt precizne spracovaná,neseka a super sedi v ruke!!topka
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore