Obranná plynová pištoľ EKOL Jackal Dual Compact Black 9 mm

Kód produktu: EK32011
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
98.00 € s DPH

Obranná plynová pištoľ EKOL Jackal Dual Compact Black je kompaktná (skrátená) replika Beretty vz. 92, patrí medzi stredne veľké pištole. Výhodou tejto zbrane je možnosť streľby nielen jednotlivými ranami, ale aj dávkami (Semi / Full Auto). Kadencia v režime Full Auto je 15 rán za 1,7 s. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nadstavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15 mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Jackal Dual Compact Black zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 17+1
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 1150 g
Rozmery: 215 x 137 mm
Farba: čierna

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Jackal Dual Compact Black + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Jackal Dual Compact Black 9 mm

Janko
možnosť prepnuť dávky ,super efekt , odporúčam
duo.m
striela davku co je bomba,som spokojný super zbran za super love,a fakt kvalitka
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore