Obranná plynová pištoľ EKOL Special 99 Black 9 mm

Kód produktu: EK1011
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
55.00 € s DPH

Obranná plynová pištoľ EKOL Special 99 Black je replikou Beretty vz. 85. Je to stredne veľká zbraň s kvalitnou kovovou konštrukciou a plastovými pažbičkami. Zbraň patrí medzi veľmi obľúbené modely vzhľadom k stredne veľkej konštrukcii vhodnej na každodenné nosenie. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nástavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15 mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Special 99 Black zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 8+1
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 760 g
Rozmery: 172 x 122 mm
Farba: čierna

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Special 99 Black + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Special 99 Black 9 mm

Marek
Vyskúšané pri výcviku psa ale aj na Silvestra... spokojnosť
felix
FUNGUJE BEZ ZASEKAVANIA,SPOKOJNOST...KVALITNA ZNACKA,ZBRAN JE ODOLNA A KVALITNE SPRACOVANA
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore