Obranná plynová pištoľ EKOL Volga Agent Fume 9 mm

Kód produktu: EK104
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
51.00 € s DPH

Obranná plynová pištoľ EKOL Volga Agent Fume Gold patrí medzi najmenšie a najľahšie obranné expanzné zbrane. Má kvalitnú kovovú konštrukciu a plastové pažbičky. Zbraň je svojimi miniatúrnymi rozmermi a nízkou hmotnosťou ideálnou obrannou zbraňou pre ženy. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nadstavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15 mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Volga Agent Fume Gold zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 5+1
Spúšťový mechanizmus: Single Action
Hmotnosť: 490 g
Rozmery: 126 x 100 mm
Farba: dymové zlato

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Volga Agent Fume Gold + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Volga Agent Fume 9 mm

mecenga
spolahlivost,funkcnost,odolnost,super dizajn super kvalita.neseka je ozaj na vysokokej kvalitatývnej urovni
Anonym
vyhoda
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore