Revolver TAURUS 605 Blued 357 magnum

Kód produktu: TAU190864
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
579.00 € s DPH

Veľmi presný revolver, ktorý je ideálny na sebaobranu a nosenie zbrane. Vďaka jeho kompkatným rozmerom ho ľahko skryjete pod oblečenie. Rodina Taurus zahrňuje kompletný sortiment kalibrov a veľkosti tak, aby dokonale vyhovoval akémukoľvek loveckému dobrodrúžstvu. Robustné, odolné revolvery sú tiez praktickou voľbou pre batohy a rybárske kufríky, najme tam, kde sú medvede a ďalšie dravce okolo. Veľmi pohodlné na pohľad jednoduché ovládanie - séria Tracker pokračuje v raste s popularitou vďaka svojej vysokej úrovni presnosti, kvalitnému prevedeniu a takmer nezničiteľnej konštrukciám. Ultra-rýchly. Ultra-spoľahlivý. 

Doteraz na prvý pohľad vyvoláva revolver Taurus v kalibru 357 magnum dojem mohutné a ťažkej zbrane. Jedná sa o klasický 5 ranový revolver renomovaného výrobcu. Povrchová úprava v prevedení matná čierna je doplnená gumovými pažbičkami čiernej farby.

Technické parametre:

Model: 605

Materiál: Matná čierna

Kaliber: 357 magnum

Črienky: guma

Počet nábojov: 5

Hmonosť: 567g

Stúpanie drážok: 16.5 "

Dĺžka hlavne: 2 "(50mm)

Recenzie produktu Revolver TAURUS 605 Blued 357 magnum

Julius
Zdravim, je tato 605ka naozaj polymerova ako na foto?
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore