Revolver TAURUS 627 STS 6 cal. 357 mag

Kód produktu: TAU191787
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
759.00 € s DPH

Rodina Taurus zahrňuje kompletný sortiment kalibrov a veľkosti tak, aby dokonale vyhovoval akémukoľvek loveckému dobrodrúžstvu. Robustné, odolné revolvery sú tiez praktickou voľbou pre batohy a rybárske kufríky, najme tam, kde sú medvede a ďalšie dravce okolo. Veľmi pohodlné na pohľad jednoduché ovládanie - séria Tracker pokračuje v raste s popularitou vďaka svojej vysokej úrovni presnosti, kvalitnému prevedeniu a takmer nezničiteľnej konštrukciám.

Doteraz na prvý pohľad vyvoláva revolver Taurus Tracker v kalibru .357 Mag dojem mohutné a ťažkej zbrane. Jedná sa o klasický 7 rannej revolver renomovaného výrobcu. Povrchová úprava v prevedení matný nerez je doplnená gumovými pažbička čiernej farby.

Táto zbraň je vhodná ako k osobnému obrane, tak aj k športovej streľbe.

Technické parametre:

Model: 627 STS

Materiál: nerez

Kaliber: .357 MAG

Črienky: guma

Počet nábojov: 7

Hmonosť: 1240g

Stúpanie drážok: 16.5 "

Dĺžka hlavne: 6 "(152mm)

Výška: 137mm

Šírka: 39mm

Recenzie produktu Revolver TAURUS 627 STS 6 cal. 357 mag

Matúš
Mám 6 palcovú verziu. V ruke sa drží super, pri streľbe sa správa napriek silnému kalibru veľmi príjemne. Gumová pažbička do mojej ruky veľmi sadla. Mám vystrielané pár stovky nábojov (možno tisícku) a žiadny zádrhel pri českom strelive S&B, pri strelive GECO sa mi zasekávali nábojnice vo valci ale stačilo vymeniť strelivo. Kúpil by som znova.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore