Revolver TAURUS 85 .38 special

Kód produktu: TAU191814
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
569.00 € s DPH

Veľmi presný revolver, ktorý je ideálny na sebaobranu a nosenie zbrane. Vďaka jeho kompkatným rozmerom ho ľahko skryjete pod oblečenie. Rodina Taurus zahrňuje kompletný sortiment kalibrov a veľkosti tak, aby dokonale vyhovoval akémukoľvek loveckému dobrodrúžstvu. Robustné, odolné revolvery sú tiez praktickou voľbou pre batohy a rybárske kufríky, najme tam, kde sú medvede a ďalšie dravce okolo. Veľmi pohodlné na pohľad jednoduché ovládanie - séria Tracker pokračuje v raste s popularitou vďaka svojej vysokej úrovni presnosti, kvalitnému prevedeniu a takmer nezničiteľnej konštrukciám. Ultra-rýchly. Ultra-spoľahlivý. 

Doteraz na prvý pohľad vyvoláva revolver Taurus v kalibru .38 special dojem mohutné a ťažkej zbrane. Jedná sa o klasický 6 ranový revolver renomovaného výrobcu. Povrchová úprava v prevedení matná čierna je doplnená gumovými pažbičkami čiernej farby.

Technické parametre:

Model: 85

Materiál: nerez

Kaliber: .38 special

Črienky: guma

Počet nábojov: 5

Hmonosť: 595g

Stúpanie drážok: 16.5 "

Dĺžka hlavne: 2 "(50mm)

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.