Vzduchová pištoľ CO2 Norica model Sig Sauer 2022 4,5mm BB
Zľava 10%

Vzduchová pištoľ CO2 Norica model Sig Sauer 2022 4,5mm BB

Kód produktu: NA94
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
73.90 € s DPH 81.90 €

Rámy vzduchových pištolí NORICA sú vyrábané rovnako kvalitne ako vzduchovkách to im zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Výhodou vzduchových pištolí na CO2 bombičky je ich pohodlnosť pri streľbe bez potreby naťahovať pružinu, či prebíjať po každom výstrele. Jednoducho vložíte CO2 bombičku so zásobníkom a strieľate. Presná replika známej zbrane Sig Sauer 2022. Integrovaná lišta umožňuje upevnenie taktického príslušenstva, ako je laser alebo baterka kompatibilná s picatinny montážou. Táto pištoľ umožňuje pohodlné uchopenie a následne vyššiu presnosť aj pre neskúseného strelca. Na ďalšie zlepšenie priľnavosti má rukoväť vybratie prstov a textúrovanú rebrovanú gumu. Pištoľ strieľa 4,5 mm BB. Poháňané kapsulou obsahujúcou 12 g CO2 umiestnenou vo vnútri 21 ranového zásobníka BB.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je NORICA  zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

  • Typ: pištoľ CO2
  • Kaliber: 4,5 mm
  • Kapacita zásobníka: 21
  • Úsťová rýchlosť: 125 m/s
  • Strelivo: plastové guľôčky
  • Hmotnosť: 720 g
  • Farba: čierna
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.