Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm 1 Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm 2 Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm 3 Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm 4 Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm 5 Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm 6
Zľava 15%

Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm

Kód produktu: 111.13.325
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
234.60 € s DPH 276.00 €
  • Anti-šokové obojstranné vlákno
  • Ventilovaná gumená zadná pätka
  • Pištolová rukoväť
  • Automatická bezpečnostná poistka
  • Mieridlá so svetlovodnými vláknami

Dlhá vzduchová zbraň NORICA Dream Rider je klasická zlamovacia vzduchovka, na ktorej špeciálne jej nízka hmotnosť a to iba 2900 g. Lícnica na pažbe vám dotvára príjemný komfort pri streľbe. Spolu s antinárazovou gumovou botkou, ktorá tlmí nárazy a svetlovodnými mieridlami bude pre vás streľba z tejto vzduchovky zábavou. Samozrejmosťou, ako aj pri iných modeloch značky NORICA, je automatická poistka. Vyskúšajte aj vy novinku za skvelú cenu, ktorou budete naozaj očarený.

Parametre produktu: 

Kaliber: 4,5 (.177)
Hmotnosť: 2900 g
Dĺžka hlavne: 454 mm
Celková dĺžka: 1180 mm
Úsťová rýchlosť: 305 m/s
Energia: 16 J

Recenzie produktu Vzduchovka NORICA Dream Rider 4,5mm

Dušan
Kvalitná a presná vzduchovka, veľmi silná, uhol pištoľovej rukoväti je akurát, to zaručuje pohodlné držanie, úchop pri streľbe, veľmi dobre sedí v pleci, pažba má aj lícnicu, na mieridlách sú osadené svetlovodné vlákna, čo umožňuje skvelú viditeľnosť aj za znížených svetelných podmienok. Som maximálne spokojný.
Robo
silná presná odolná proti poškodeniu , som veľmi spokojný
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore